Skocz do zawartości

slub tuz przed wyjazdem do USA...mozna tak?:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam pytanie na ktore zadna z organizacji posredniczacych nie byla mi w stanie precyzyjnie odpowiedziec, gdyz nigdy nie mieli takiego przypadku...Niestety ;)

Tak wiec sprawa wyglada tak iz planujemy z narzeczonym wyjechac na program internship w czerwcu 2006. Procedure aplikacyjna zaczniemy wiec w styczniu lub jeszcze w grudniu...W czerwcu planujemy takze wziac slub..

W zwiazku z tym mam pytanie - czy musimy gdzies zglaszac zamiar zawarcia malzenstwa w trakce procedury aplikacyjnej?? Czy beda w zwiazku z tym jakies konsekwencje?

Organizacje posredniczace z ktorymi sie kontaktowalismy ( podkreslam ze to pierwsza dla nich tego typu sytuacja) radza aby jechac na "starych" dokumentach i nic nikomu nie wspominac. Nie sa jednak pewni czy graza nam jakies konsekwencje zarowno w PL jak i w USA.

Pobieramy sie i wyjezdzamy w czerwcu wiec i tak nie zdazymy zmienic dokumentow...Dzwonilismy juz do oddzialu dowodow i oddzialu paszportowego, lecz tam "mila pani" okrzyczala nas tylko ze takich zlych wyborow dokonujemy i ze powinnismy wziac slub odpowiednio wczesniej!

z gory dziekuje z wszelkie odpowiedzi! :lol:

Pozdrawiam

ginger :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy musimy gdzies zglaszac zamiar zawarcia malzenstwa w trakce procedury aplikacyjnej?? Czy beda w zwiazku z tym jakies konsekwencje?

Nie, nie musicie. Nie bedzie, jesli wszystko ukryjecie. :D

 

radza aby jechac na "starych" dokumentach i nic nikomu nie wspominac.

Tak wlasnie musicie zrobic. Super by bylo, gdyby rozmowa w Ambasadzie odbyla sie przed Waszym slubem i gdybyscie wyjechali tuz po nim. Caly czas jednak na starych papierach i nie wolno sie Wam ani slowem zajaknac o tym w Ambasadzie, a najlepiej i wzgledem fundacji/organizatora. ;)

Nie widze problemow, zeby sie nie udalo. Szczerze mowiac sam mialem kiedys taki plan - tylko ze narzeczona ze mnie (na szczescie) zrezygnowala. :)

Wam zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za odpowiedz :D

Rozmowe w ambasadzie bedziemy mieli napewno przed slubem wiec mysle ze nie bedzie problemow ;)

Nie rozumiem tylko dlaczego dla nich to takie wazne zeby nie wyjezdzaly malzenstwa...przeciez to zadna gwarancja czy sie wroci czy tez nie...rownie dobrze mozna tam wziac slub...

No nic dzieki jecze raz za rade :)

Pozdrawiam

ginger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...