Skocz do zawartości

Wyjazd do USA - szanse :)


Aldoreyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytania odnoście wyjazdu i otrzymania wizy pracowniczej .

1. Mam 29 lat , posiadam kilku letnie doświadczenie jako spawacz , tak samo kilkuletnie doświadczenie w handlu - prowadzę własna działalność ( spawalnia )skończyłem studia .

czy z tym doświadczeniem i kwalifikacjami jest szansa ze jakiś pracodawca mnie zasponsoruje , wiem jak wyglada dokładnie proces ale czy spotkaliście się w tej branży ze sponsorowaniem 

2. Główny powód to chęć zmian , byłem nie raz w USA nawet na wymianie uczniowskiej i bardzo mi pasuje kultura oraz   Styl życia, wiem tez ze American dream się skończył ale chciałbym spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Aldoreyn said:

Witam,

mam pytania odnoście wyjazdu i otrzymania wizy pracowniczej .

1. Mam 29 lat , posiadam kilku letnie doświadczenie jako spawacz , tak samo kilkuletnie doświadczenie w handlu - prowadzę własna działalność ( spawalnia )skończyłem studia .

czy z tym doświadczeniem i kwalifikacjami jest szansa ze jakiś pracodawca mnie zasponsoruje , wiem jak wyglada dokładnie proces ale czy spotkaliście się w tej branży ze sponsorowaniem 

2. Główny powód to chęć zmian , byłem nie raz w USA nawet na wymianie uczniowskiej i bardzo mi pasuje kultura oraz   Styl życia, wiem tez ze American dream się skończył ale chciałbym spróbować :)

Ogólnie rzecz biorąc nie jest to niemożliwe. Jak to sprawdziłem masz opisane tu: https://forum.usa.info.pl/topic/33388-rodzina-pragnąca-wyemigrować/?do=findComment&comment=321418 (cały wątek polecam przeczytać. Update: z całym wątkiem to może przesadziłem bo potem płynie, ale przynajmniej parę pierwszych stron).

Szukałem: "Welder" oraz "Welders, Cutters, Solderers, and Brazers". Nawet jakiś spawacz z Tarnowa sie znalazł! Problemem jest znalezienie chętnego pracodawcy, no ale jakoś to ludzie robią...

 

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...