Jump to content

Pytanko o bilet?????


Recommended Posts

Posted

Mam pytanko dotyczące biletu lotniczego do usa:)Czy przy dostaniu wizy narzeczeńskiej K1 muszę kupować bilet w obie strony czy wystarczy tylko w jedną?????Z góry wielgachne dzięki za odpowiedź:):);):)

Posted

Nio i to mi się podoba:):)Porządna firma to forum nie ma co<spoko>Dzięki za odpowiedź KW:*:*Do miłego<papapa>

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...