Tiger Posted December 5, 2005 Report Posted December 5, 2005 Mam pytanko dotyczące biletu lotniczego do usa:)Czy przy dostaniu wizy narzeczeńskiej K1 muszę kupować bilet w obie strony czy wystarczy tylko w jedną?????Z góry wielgachne dzięki za odpowiedź:)
KW Posted December 5, 2005 Report Posted December 5, 2005 Nie ma problemu z biletem w jedna strone. W koncu wyjezdzasz na stale i racej predko nie bedziesz wracal.
Tiger Posted December 5, 2005 Author Report Posted December 5, 2005 Nio i to mi się podoba:):)Porządna firma to forum nie ma co<spoko>Dzięki za odpowiedź KW:*:*Do miłego<papapa>
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.