Skocz do zawartości

Realizacja pychecka w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

hejka to zalezy z jakiego banku ma sie peycheki, niestety darop nasze sa z suntrustu a to znaczy ze trzeba czekac z 3 miesiace na kaske, ale sa niektore banki amerykanskie ktore wystawiaja takie czeki ze statula (dokladnie nie wiem jak wygladaja, slyszalam o nich:) i te cheki mozna realizowac od reki! darop spoko kaska napewno przyjdzie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zeby czas oczekiwania na realizacje czeku byl uzalezniony od tego jak ten czek wyglada. W Polsce, to polski bank odpowiada za to i jesli szczesliwie sie sklada, ze wspolpracuje z bankiem amerykanskim to wyplata jest szybko i za realizacje nie trzeba duzo placic. Sprawdzcie jak najwieksza liczbe bankow w Polsce i wybierzcie najlepszy dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............ale sa niektore banki amerykanskie ktore wystawiaja takie czeki ze statula (dokladnie nie wiem jak wygladaja, slyszalam o nich:) i te cheki mozna realizowac od reki!  

:shock: - :idea:

Wiesz,że dzwonią,ale nie wiesz w którym kościele :)

Czeki "Ze Statułą",jak Ty to nazywasz są czekami rządowymi :!:

-Głównie "zwroty z IRS" .

Tak,czy owak polski bank ma to w nosie,czy czek pochodzi banku prywatnego,miejskiego,stanowego czy rządowego !

Polskie banki sprawdzają,czy jest pokrycie na koncie zanim wypłacą pieniędzorki :!: :!: :!:

Jeżeli ktoś dostanie w/w czek "Ze Statułą" ,to jest możliwość otrzymania gotówki natychmiastowo do ręki,

ale tylko na terenie USA,albo Ambasady/Konsulatu USA :!:

W zeszłym roku kasa Ambasady USA w W-wie realizowała takie czeki(od ręki),ale czy nadal to praktykują :?:

Nie wiem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce, to polski bank odpowiada za to i jesli szczesliwie sie sklada, ze wspolpracuje z bankiem amerykanskim to wyplata jest szybko i za realizacje nie trzeba duzo placic.

zgadza się to sa tzw. banki partnerskie, takiego pojęcia przynajmniej użyła pani która przyjmowała mój pejczek, stwierdzając że suntrust nie jest ich bankiem partnerskim.

moje pieniążki dzisiaj przyszły :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...