Skocz do zawartości

jak zaczac skladanie wniosku o wize


Rekomendowane odpowiedzi

czy moglibyscie mi podpowiedziec jak zaczyna sie skladanei krok po kroku: czy jest to najpierw telefon do ambasady po terminie sie uiszcza oplate i dopiero jedzie czy jak to wyglada?? i prosze powiedzcie mi bo uslyszalm i nie wiem czy z pewnego zrodla nalezy drukowac jedynie drukarka laserowa?pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

1. Prosze Cie, abys nie zakladala nowych tematow tylko dlatego, ze pojawilo sie w Twojej glowie jakies nowe pytanie na temat starania sie o wize turystyczna. Takich osob jak Ty jest tu wiele i wyobraz sobie jaki bylby balagan, gdyby kazdy rozpoczynal co chwile nowy watek. Jeden z tych trzech starczy i w jednym z nich zadawaj nastepne pytania.

2. Uzywaj wyszukiwarki Forum - znajdziesz dziesiatki relacji osb, ktore mialy podobne do Twoich problemy.

3. Zacznij od: http://poland.usembassy.gov/poland-pl/niv_...w_gen_info.html - tam dowiesz sie co i w jakiej kolejnosci. A drukarka moze byc rowniez atramentowa, byleby jakosc wydruku byla odpowiednia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...