Skocz do zawartości

Problem z rejestracją na ustraveldocs.com - brak przycisku rejestracji


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

przychodzę do Państwa z takim pytaniem:

Otóż potrzebuję odnowić wizę B1/B2 do USA i jednym z wymaganych kroków do tego aby złożyć wniosek jest założenie konta na portalu ustraveldocs.com (jeśli oczywiście dobrze rozumiem tę nową procedurę).

Jeszcze przed wypełnieniem aplikacji DS160 chciałem założyć sobie profil na tym portalu aby potem sprawnie umówić termin spotkania etc.

Ku mojemu zdziwieniu wygląda na to, że strona ustraveldocs.com nie pozwala na stworzenie nowych profili aplikantów.

W załączeniu przesyłam screen z tego co pokazuje mi się, gdy próbuję dodać ,,nowego użytkownika".

Czy ktomuś z Państwa w ostatnim czasie udało się stworzyć nowe konto na stronie ustraveldocs.com i mógłby podpowiedzieć jak to zrobić??

Czy dziś jest bezwzględnie konieczne rejestrowanie się na tej stronie aby złożyć wniosek DS160, czy może da się np. umówić na spotkanie telefonicznie??

(zmiana wersji językowej strony też nie wiele pomaga - nadal nie widać przycisku rejestracji)

W 2011 roku już raz aplikowałem o wizę i ją dostałem (teraz chcę aplikować ponownie bo stara promesa straciła ważność) i wtedy wprawdzie musiałem już wypełniać DS160 ale spotkanie w konsulacie mogłem umówić telefonicznie i opłacić je na poczcie. Kiedyś jakoś tak prościej było niż dziś.

Uprzedzając możliwe wpisy: Wiem, że od jakiegoś czasu funkcjonuje ESTA, jednak nie jest ona dla mnie rozwiązaniem - potrzebuję normalnej papierowej promesy.

Za wszelkie podpowiedzi i pomoc w tej sprawie będę bardzo wdzięczyny
 

usdoc1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...