Skocz do zawartości

Jakie mam szanse???


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jestem na końcowym etapie starania się o wize k1. Nie jestem karany a ni nic ze złych żeczy które mogły by się znaleźć w formularzu d-156!!! Co do zdrowia to też bez żadnych problemów!!!Chciałbym wiedzieć jakie mam szanse na dostanie wizy narzeczeńskiej??? Nie robie z nią żadnych przekrętów bo naprade chce wziąść ślub z moja narzeczoną i to nawet nie w trzy miesiące tylko w pierwszym miesiącu mojego pobytu w usa!!!!Z góry dzięki za odpowiedź:*Napewno ktoś z was miał taką samą sytuację więc myslę że ktoś mi odpowie na to pytanko:)THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie masz grozlicy lub innej choroby zakaznej, nie miales przesiedzianej wizy i w ciagu ostatnich 2 lat conajmniej raz spotkales sie z narzeczona to ja bym dala 99.9% . Nie stresuj sie.!!!! Bedzie ok

trzymaj sie!!

Krysia

zajrzyj na: http://www.visajourney.com/forums/index.ph...php?pg=exampleq tam sa przykladowe pytania, niezbyt trudne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio właśnie bym zapomniał podziękować:/ Dzięki wielkie jeszcze za ten link tak jak mówiłaś pytania są banalnie proste nawet w języku angielskim;) Chociaż ja i tak się angielskiego nie boję bo jak by nie patrzeć maturke na 5 zdałem:)Jeszcze raz wielkie dzięki:*papapa 3maj się cieplutko:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...