Skocz do zawartości

Błędny podpis petycja i-130


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Wiktoria123 said:

Witam, mój mąż źle podpisał petycje i 130 zamiast swojego imienia i nazwiska użył mojego . Czy da się to w jakis sposób naprawić ?

Jak dawno wyslaliscie petycje? Jezeli jej nie odrzucili od razu i masz receipt number, to zadzwon na infolinie USCIS i opisz ten problem. Powinni Ci zasugerowac wyslanie nowej petycji razem z listem objasniajacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Xarthisius said:

Jak dawno wyslaliscie petycje? Jezeli jej nie odrzucili od razu i masz receipt number, to zadzwon na infolinie USCIS i opisz ten problem. Powinni Ci zasugerowac wyslanie nowej petycji razem z listem objasniajacym.

Petycje złożyliśmy w lutym 2023 , wczoraj dopatrzyłam się błędu mąż składał petycje z amerykańskim prawnikiem w bazie wojskowej niestety kobieta popełniła błąd a on tego nie sprawdził . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Wiktoria123 said:

Petycje złożyliśmy w lutym 2023 , wczoraj dopatrzyłam się błędu mąż składał petycje z amerykańskim prawnikiem w bazie wojskowej niestety kobieta popełniła błąd a on tego nie sprawdził . 

Dobra wiadomosc jest taka, ze nie odeslali wam od razu tej petycji do poprawki. Moze sami tego nie zauwaza. Mozecie tez zadzwonic do USCIS jak zasugerowal @Xarthisius i sie upewnic. A na przyszlosc polecam wypelniac wszystkie imigracyjne dokumenty samodzielnie. Prawnik naprawde nie jest do tego potrzebny. Moj maz tez jest w wojsku i sami wszystko zalatwialismy, od petycji K1 do mojego obywatelstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...