Skocz do zawartości

Gdzie wyslac petycje? HELP!!!!!!


filiprex

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiac temu wyszlam za maz za obywatela usa. Ciagle jestem na waznej wizie do polowy stycznia. Tydzien temu wyslalismy wszystkie dokumenty o Green Card dla mnie. Mieszkamy w Connecticut, wiec wyslalismy do Vermont, tak jak pisalo w instrukcjach do form. Jednak po tygodniu USCIS w Vermont odeslal spowrotem nasze papiery do nas z notatka ze przyjmuja tylko I-130. Gdzie indziej przeczytalam ze tego rodzaju papiery wysyla sie do Chicago. Teraz juz naprawde nie wiem co robic i gdzie wyslac te formy. Zwlaszcza ze dzwonilismy pod numery telefonow USCIS i nikt nic nie wie.

Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://uscis.gov/graphics/formsfee/forms/i-485.htm

tu masz adres. Ale to powinnas miec w instrukcji do petycji, jezeli mialas w instrukcji adres do vermont to spr czy wniosek jest aktualny. Pamietaj ze podniesiono kwote za zlozenie petycji.

W tym linku masz wszystko.sprawdz sobie wszystko dokladnie zebys nie miala problemow. Sciagnij sobie aktualna forme petycji i tam poczytaj dokladnie instrukcje, tam powinno wszystko byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...