Skocz do zawartości

Almatur


Rekomendowane odpowiedzi

hej , ja wybieram sie w tym roku na wat ale z wrocławskim almaturem i oczywiscie pytanie---- > czy mozna sobie biletu samemu kupic???? bo powiedziano mi ze nie- tzn oni szukaja jak najtanszych dla nas ... dobra ajak juz znajda to doliczaja sobie do tego marżę? bo to juz by bylo chamskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lecialem w zeszlym roku z almaturu katowice,mialem swoj kontrakt,bilet zalatwili naprawde tanio.wszystko poszlo plynnie i bez zadnych problemow,zadnych ukrytych dodatkowych kosztow.,moge polecic ale tylko ze swoim kontraktem bo ich oferty pracy sa raczej slabe,przynajmniej dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechalam z almatur gdansk.....teraz bedzie to juz trzeci raz, ogolnie nie ma zadnych problemow, zalatwiaja dokumenty jak trzeba, z biletem tez sie staraja, jest nawet stosunkowo tani w porownaniu do innych biur. jedyne co nie jest fajne to stosunek pracownikow do zainteresowanej osoby, pozostawia troche do zyczenia. ogolnie jednak warto, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo powiedziano mi ze nie- tzn oni szukaja jak najtanszych dla nas ... dobra  ajak juz znajda to doliczaja sobie do tego marżę?  bo to juz by bylo chamskie...

nie w umowie masz napisane że oni Ci bilet kupują, jest kilka odstępstw ale nie pamiętam dokładnie jakich wszystko jest w umowie.

no pewnie że doliczają marże a jakże by inaczej, jak wszystkie biura, ale bilety mają tańsze w porównaniu do innych biur

Darop

"no widzisz a moi znajomi z opola sa zadowoleni:)"

Ile osob tyle opini. Nie wiem jak bylo z wyjazdami do innych miejscowosci ale ja poznalam osoby ktore wyjechaly z tego biura do Rehoboth Beach, kontrakty ich zupełnie mijały sie z prawdą (wiekszośc , oczywiscie nie wszystkie). Osoby te nie mialy pracy z targow pracy lecz pracujacy w tym biurze Darek sprzedawal kontrakty ktore sam przywiozl z w&t rok wczesniej. Wszystko by bylo ok, gdypy nie fakt gdyz np. w tamtym roku w Rusty Ruder potrzebowali ok 6 osob, a opolski almatur wyslal ok 30 ludzi, mieszkalam z 3 takimi osobami ktorze dostaly od 6 do 8 godzin pracy tygodniowo. Poprostu porazka. Ja osobiscie nie ryzykowała bym jadac z tej filli tego biura, ,chyba ze majac swojego pracodawce.

no to mnie zaskoczyłaś, bo naprawde nie słyszałem o nich wcześniej takich opinii, wiem że głównie trudnią się sprzedawaniem kontraktów, które jakiś tam chłopak przywiózł, czy też wykorzystują jakieś jego znajomośći i moi znajomi są bardzo zadowoleni, ciekawa sprawa

moge polecic ale tylko ze swoim kontraktem bo ich oferty pracy sa raczej slabe,przynajmniej dla mnie...

rzeczywiście cieniutkie te oferty, jeszcze w tamtym roku wyglądało to o niebo lepiej ale w tym.... porażka na całej linii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...