Skocz do zawartości

najlepsza agencja


Rekomendowane odpowiedzi

witam

pytanie do zorientowanych. mam zamiar jechac na W&T i jest to moj pierwszy raz :wink: z powodu wyjazdu na poczatku stycznia na stypendium musze jak najszybciej sfinalizowac umowe z ktoras z agencji. wstepnie zdecydowalem sie na student adventure. czy to dobry wybor ? dzialaja juz dlugo na rynku i czlowiek w biurze w warszawie bardzo sensownie ze mna rozmawial. prosze o wszelkie opinie na ich temat, jak rowniez inne agencje z ktorych jestescie zadowoleni. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz jechalam z Columbusem i naprawde dla osob ktore jada pierwszy raz dzieki nim moze byc troszke latwiej.

Chodzi mi o to ze londujac w Nowym Jorku, masz zapewniona noc w Hostelu, gdzie jest polski opiekun ktory eweltualnie pomaga ci w sprawach typu jak dojechac do "twojej" miejscowosci, gdzie jest dworzec itd. Poza tym jezeli nie wiesz co z mieszkaniem na miejscu , zalatwjaja hotel, np. EconoLodge za 100$ za tydzień (nie wiem czy tak jest w kazdej miejscowosci), mysle ze jest to fajna sprawa, bo w tym czasie mozesz sie rozejrzec za jakims fajnym mieszkankiem.

I jeszcze jedna sprawa teraz juz raczej tak nie ma, ale trzeba by sie dowiedziec, wiec 3 lata temu organizowali dla kazdego w NY spotkanie organizacyjne na ktorym , wszyscy ktorzy przybyli w danym dniu, wypelniali w tym hostelu wnioski o SSN, a oni juz to wszystko dalej załatwiali , a SSN przychodził na podany przez nas adres lub na adres pracodawcy.

Wiem ze dla niektorych sa to błachostki, ale ja jadac pierwszy raz przyjmowałam sie naprawde każda nawet malenka sprawa.

Chcialam jescze dodać że ile osób tyle opinii, ale ja byłam z nich naprawde zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja szczerze odradzam ACP (Adventure Club Polska). Przycinają na bilecie drugie tyle, nie informują o takich szczegółach jak to ze zaczynasz prace miesiac pozniej i konczysz 2tyg wczesniej a przy okazji bukuja Ci bilet na 2-3 tyg po skonczeniu pracy przez co dodatkowo narazaja Cie na koszty przebukowania. Generalnie bardzo mnie oszukali w tym roku i nigdy wiecej nie skorzystam z ich usług. Pozdrawiam i radze uważać na wybór biura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz jechalam z Columbusem i naprawde dla osob ktore jada pierwszy raz dzieki nim moze byc troszke latwiej.

Chodzi mi o to ze londujac w Nowym Jorku, masz zapewniona noc w Hostelu, gdzie jest polski opiekun ktory eweltualnie pomaga ci w sprawach typu jak dojechac do "twojej" miejscowosci, gdzie jest dworzec itd. Poza tym jezeli nie wiesz co z mieszkaniem na miejscu , zalatwjaja hotel, np. EconoLodge za 100$ za tydzień (nie wiem czy tak jest w kazdej miejscowosci), mysle ze jest to fajna sprawa, bo w tym czasie mozesz sie rozejrzec za jakims fajnym mieszkankiem.

I jeszcze jedna sprawa teraz juz raczej tak nie ma, ale trzeba by sie dowiedziec, wiec 3 lata temu organizowali dla kazdego w NY spotkanie organizacyjne na ktorym , wszyscy ktorzy przybyli w danym dniu, wypelniali w tym hostelu wnioski o SSN, a oni juz to wszystko dalej załatwiali , a SSN przychodził na podany przez nas adres lub na adres pracodawcy.

Wiem ze dla niektorych sa to błachostki, ale ja jadac pierwszy raz przyjmowałam sie naprawde każda nawet malenka sprawa.

Chcialam jescze dodać że ile osób tyle opinii, ale ja byłam z nich naprawde zadowolona

czytaj uwazniej forum to sie dowiesz ze columbus club to juz przeszlosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj uwazniej forum to sie dowiesz ze columbus club to juz przeszlosc :)

A ty czytaj dokładnie daty!!!

Tego posta pisałam w 2005 roku, poza tym napisałam tam, że jechałam z nimi 3 lata wcześniej. Od tamtej pory mogło się dużo zmienić...

Zacznij sam czytaj uważnie a potem czepiaj się opinii innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty czytaj dokładnie daty!!!

Tego posta pisałam w 2005 roku, poza tym napisałam tam, że jechałam z nimi 3 lata wcześniej. Od tamtej pory mogło się dużo zmienić...

Zacznij sam czytaj uważnie a potem czepiaj się opinii innych osób.

hehe dobra nie kloccie sie :)

a tak na powaznie to ja bylem CCUSA i bylo na prawde ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w tym roku z YTP, i nie było żadnych problemów. Bilet we własnym zakresie to duży plus. Z pracą nie było żadnego problemu. Formalności wszystkie pozałatwiali wiec jestem zadowolony. Tylko cena mogłaby być troche niższa... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

polecam biuro STUDENT POINT w Warszawie, z którego usług jestem BARDZO zadowolona. załatwili wszystko szybko, bezproblemowo i tanio < w porównaniu z innymi biurami> . Do tego bardzo pomagali w załatwianiu wszystkich formalnosci. Od dnia kiedy sie zgłosiłam na W&T ciagle dostawałam od nich maile, o wszystkim mnie informowali na bieżąco, zadnych stresów czy kłopotów. a i bedąc w USA miałam z nimi kontakt. zgłosiłam się w grudniu 2006. 20 kwietnia 2007 miałam juz wizę w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...