Skocz do zawartości

jak sie zachowac na rozmowie z konsulem na temat zielonej dv


lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

jesli ktos moze mi doradzic jak sie zachowac z konsulem usa na rozmowie w Warszawie w sprawie otrzymania wizy doi zielonej karty dv-2004?prosze o porady ludzi ktorzy to przeszli!

czego najlepiej jest unikac i co najlepiej mowic ,?

_________________

Lukasz G3uszyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Ci jak sie zachowaa i co mówia. Rozumiem te?, ?e Ci zale?y na czasie itd., ale jeśli wrzucisz nawet i 1000 takich samych postów w ka?dym temacie na forum to jak ktoś nie bedzie wiedzia3 co napisaa to i tak nie napisze. Ludzie czytają tutaj naprawde wszystkie tematy i posty wiec nie musisz ich pospieszaa zak3adaniem nowych tematów.

Mam nadzieje, ?e znajdziesz w koncu odpowied1 na swoje pytania. Nie denerwuj sie to w niczym Ci nie pomo?e, a tylko potrafi nie1le przeszkodzia.

Powodzenia i trzymam kciuki!

P.S. Sorki jeśli brzmi to jak wypowied1 admina (nie chce sie mieszaa Szanownemu Adminowi do pracy :wink: ), ale sam prowadze forum i wiem co znaczą takie same posty w ró?nych jego miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu, chlopak sie biedny stresuje a Ty go strofujesz... Wyluzuj... Mamy demokracje na forum :D

Pare slow do Lukasza... Nie przygotowywuj sie tak panicznie do tej rozmowy, bo im bardziej pojdziesz wykuty i zestresowany tym gorzej dla Ciebie.

Kilku moich znajomych przechodzilo ta procedure, moj brat jedzie na interview w sprawie GC w lipcu. Dobra rada - nie stresuj sie, badz naturalny i kulturalny, a przede wszystkim skompletuj wszystkie papierki najlepiej jak potrafisz i uwierz w siebie.

Z tego co mi wiadomo, Konsul sie pyta o stan konta, wyksztalcenie, jako kto chcialbys pracowac w USA i czy masz juz jakas wizje na prace w USA itd., itp. Nic podchwytliwego - tylko pytania wynikajace z wymogow prawnych GC. Glowa do gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

nie masz czego sie bac...idz na luzie amerykanie sa wyluzowani na maxa

jak byles w us to powinienes o tym wiedziec...przeciez nie idziesz po wyrok tylko po gc ...mow krotko i na temat ...jak znasz angielski to nawet lepiej bedzie mowic po angielsku...pamietaj tez o american smile :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...