Skocz do zawartości

Jak długo czekaliście na paszport po rozmowie?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko, jak długo czekaliście na paszport po rozmowie w Krakowie, moja żona była w zeszły piątek a tu DHL-a jak nie było tak nie ma, zaczynam się denerwować, Niby na stronie DHL można sprawdzić gdzie jest przesyłka, lecz po wpisaniu nr. zlecenia wyskakuje że nieprawidłowy numer. Mam jeszcze jedno pytanie, nie wiecie co stało się z forum na ewiza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Mam pytanko, jak długo czekaliście na paszport po rozmowie w Krakowie, moja żona była w zeszły piątek a tu DHL-a jak nie było tak nie ma, zaczynam się denerwować, Niby na stronie DHL można sprawdzić gdzie jest przesyłka, lecz po wpisaniu nr. zlecenia wyskakuje że nieprawidłowy numer. Mam jeszcze jedno pytanie, nie wiecie co stało się z forum na ewiza???

Na paszport czeka sie około 5 dni roboczych.

Wiec paszport może dostaniesz pod koniec tego tygodnia, a jak nie to w przyszłym. :(

A co do Ewiza, może ktoś nie ma czasu naprawić błedu przez ktory wysypało się forum. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wtorek, na Ciebie zawsze można liczyć. :(

Prosze. :(

Powiem Ci że bez forum to troszke sie nudze,bo nie mam gdzie spamować.

Na zapytanie co z forum itd, nie dostałem jak narazie żadnej odpowiedzi. :roll:

Mam nadzieje że niedługo bedzie działało.

Pozdro Lepki. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meg i KB kiedy byliście na rozmowie, w grudniu tego roku?? Na stronie ambasady pisze że obecnie na paszport z wizą czeka się 2 dni robocze, a tu dzwoniłem dzisiaj do DHL i kobieta mi powiedziała że jeszcze nie została przesyłka nadana, czuję że coś jest już nie tak!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meg i KB kiedy byliście na rozmowie, w grudniu tego roku?? Na stronie ambasady pisze że obecnie na paszport z wizą czeka się 2 dni robocze, a tu dzwoniłem dzisiaj do DHL i kobieta mi powiedziała że jeszcze nie została przesyłka nadana, czuję że coś jest już nie tak!!!

2 dni, a nie 5 ? ja widze że 5. :roll:

Nie ma co sie denerwować, poczekaj i sprawa sie wyjasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorku powiedz w którym miejscu pisze że 5 dni się czeka bo pod tym adresem pisze że 2 dni aktualnie się czeka http://poland.usembassy.gov/poland-pl/wait...iting_time.html na samym dole pisze "Przeciętny czas oczekiwania na odbiór paszportu z wizą...2 dni robocze", a tu już minął szósty dzień roboczy !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...