Skocz do zawartości

Czy ktoś leci do Polski w najbliższym czasie i mógłby mi przywieść laptopa


trevor

Rekomendowane odpowiedzi

TSA: dzien dobry, czy panstwo sami pakowali bagaze? Czy wszystko w torbach nalezy do panstwa?

P: tak, no oprocz tego laptopa ktory przewozimy dla obcego czlowieka poznanego w internetach.

TSA:  :)))

Ogladam duzo programów w style border patrol. Generalnie watpie zeby udalo ci sie kogos znalezc..

Zawsze mozna wyslac elektronike poczta albo kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Roelka v.2  Nigdy nie spotkałem się z takim pytaniem. Nie zaprzeczam jednak, że nie może ono się komuś "podejrzanemu" lub losowo zdarzyć. Na 99% jednak by się udało, mimo że jest to lekko ryzykowne i sam bym się tego nie podjął raczej bo w przypadku trafienia takiego pytania pewna jest dodatkowa kontrola i szczegółowe sprawdzanie i pewnie jakieś oskarżenia o paserstwo, szpiegostwo, smuglerstwo whatever. Po co robić sobie problemów z tłumaczeniem się potem i potencjalnie ryzykując zakaz wjazdu do U.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Tomek_MVP said:

@Roelka v.2  Nigdy nie spotkałem się z takim pytaniem. Nie zaprzeczam jednak, że nie może ono się komuś "podejrzanemu" lub losowo zdarzyć. Na 99% jednak by się udało, mimo że jest to lekko ryzykowne i sam bym się tego nie podjął raczej bo w przypadku trafienia takiego pytania pewna jest dodatkowa kontrola i szczegółowe sprawdzanie i pewnie jakieś oskarżenia o paserstwo, szpiegostwo, smuglerstwo whatever. Po co robić sobie problemów z tłumaczeniem się potem i potencjalnie ryzykując zakaz wjazdu do U.S.

To jest podstawowe pytanie w trakcie checkin i/lub na deklaracji celnej. I ogólnie zdrowy rozsądek.

Edytowane przez Frank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Kleofas11 said:

 To chyba ta amerykańska babcia. Też wylądowala w Londynie z "nie swoim" nadbagażem.

Taaak ten program tez ogladalam. Generalnie fascynuja mnie te wszystkie programy nt. Border security czy customs control. Jest tez fajna polska wersja. Uwielbiam jak ludzie sie probuja tlumaczyc z przewozenia zakazanych towarow czy przedmiotow :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...