Skocz do zawartości

USA czy moze Anglia ?


Rekomendowane odpowiedzi

znasz podstawowe zwroty pewnie, jeszcze jka bedziesz chcial to masz czas zeby sie poduczyc.. (ja sie nie uczylam hehe codziennie mowilam sobie jutro zaczynam) strasznie sie denerwowalam przed rozmowa, a to dwa pytania, moje niegramatyczne odpowiedzi i do usa :(.. jak czegos nie zrozumiesz to mowisz zeby powtorzyli.. :-) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz na to patrze z pewnej perspektywy , to stwierdzam ze wizyta u konsula byla chyba najmniej stersujaca z calych tych przygotowac do wyjazdu. Konsul byl przemily, spytal gdzie sie ucze i na jakim kierunku i gdzie bede pracowac. Pozniej mi powiedzial ze juz moge sie usmiechnac bo dostalam wize :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli konsul w Twoim wniosku wizowym nie zauwazy niczego niepokojacego, to naprawde nie robi zadnych problemow. Zawsze przed spotkaniem z konsulem "wlasciwym" najpierw odbierasz swoje dokumenty w innym okienku (tak przynajmniej jest w Krakowie" i tam pytaja sie czy ktos z Tojej rodziny ubiegal sie o wize, czy ktos wize posiada, czy masz rodzine w usa i na ktorym roku jestes. Jesli masz rodzine w usa, jesli jestes na I roku moga sie czepic ale nie musza. Jesli nie dotycza Cie te przypadki nie masz sie czego obawiac

zapomnialam dodac jedno, przedemna w kolejce do konsula stala dziewczyna ktora miala brata w usa, ktory tam studiowal. Odmowiono jej wydania wizy j-1. Ale to tylko potwierdza to co napisalam wyzej

Powodzenia :(

P.s Pytania byly po angielsku, wiec jak slabo mowisz to lepiej sie przygotuj. Znam przypadek dziewczyny ktora na pytanie "why do u want parti[beeep]te in work and travel program?" Odpowiedziala "yes" Wiec lepiej sie przygotuj bo latwo sie domyslic jaka w jej przypadku byla odpowiedz konsula :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace masz załatwioną od ręki, nie musisz szukac targach, w pracy w drukarni nie potrzebuesz angielskiego, w biurze problemów z językiem nei robią a o ambasade to sie raczej ne martw nie takich speców od angielskiego w stanach widziałem, ostrzegam praca w drukarni jest cięzka ale dobrze płatna, jak dobrze trafisz to będziesz zarobiony pare ładnych kawałków www.acp.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...