Skocz do zawartości

wazniutkie pytanko o zielonka karteczke dla dzieciatka:))


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszytskich i prosze o pomoc, mamy z zona zielone karty, bylismy w USA w tym roku, wrocilismy do PL urodzic dzieciatko(wlasnie tydzien temu sie urodzilo). Powiedzcie mi teraz bo wiem jedno,jak mama ma zielona karte to i dziecko, przy czym musi w ciagu 2 lat przekroczyc granice USA ale czy powiadomoc konsulat o tym ze sie urodzilo, czy wystarczy tylko wpisac ja(bo to dziewczynka:))) to paszportu w Urzedzie Miasta czy moze nic nie robic tylko je zabrac (chyba nie), prosze o pomoc ii WESOLYCH SWIAT :!: :!: :!:

ps.zamierzamy wracac do USA w czercu ,lipcu 2006 (ja przyjechalem do PL w pazdzierniku 2005, a zoncia wrocila w lipcu 2005)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszytskich i prosze o pomoc, mamy z zona zielone karty, bylismy w USA w tym roku, wrocilismy do PL  urodzic dzieciatko(wlasnie tydzien temu sie urodzilo). Powiedzcie mi teraz bo wiem jedno,jak mama ma zielona karte to i dziecko, przy czym musi w ciagu 2 lat przekroczyc granice USA ale czy powiadomoc konsulat o tym ze sie urodzilo, czy wystarczy tylko wpisac ja(bo to dziewczynka:))) to paszportu w Urzedzie Miasta czy moze nic nie robic tylko je zabrac (chyba nie), prosze o pomoc ii WESOLYCH SWIAT :!:  :!:  :!:  

ps.zamierzamy wracac do USA w czercu ,lipcu 2006 (ja przyjechalem do PL w pazdzierniku 2005, a zoncia wrocila w lipcu 2005)

Niepotrzebnie wracaliscie do Polski rodzic dziecko, bo dziecko urodzone w USA dostaloby paszport amerykanski i polski za jednym razem i nie musielibyscie tego przechodzic. Teraz to musicie wyrobic paszport dziecku, nie ma co sie bawic w wpisywanie do paszportu, a potem do konsula A konsul moze brzydko patrzec, ze tak dlugo was w USA nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...