Skocz do zawartości

Emakopol-Mohegan Sun-wyjazd w lutym,marcu...


Rekomendowane odpowiedzi

:D

czesc!

pomyslalam ze dobrze by bylo zeby Ci ktorzy byli wczesniej na wizie H2B i jada ponownie do tego kasyna z Emakopolem, podzielili sie swoja wiedza z tymi ktorzy jada pierwszy raz.

chodzi mi o:

-informacje o interviu

-wizyte w konsulacie itp..itd:)

O co pytaja, czy trzeba sie jakos do tego przygotowac i tp. Bardzo mi zalezy na tym wyjedzie i chcialabym zeby wyszlo, zreszta jak kazdy chyba...

moze niech w tym watku skrzykna sie ci co maja zamiar aplikowac zebysmy mogli sobie wspolnie pomoc i ewentulanie sie poznac zeby nam bylo poprostu latwiej-o ile sie uda pojechac.

A tak a propo-czy komus z was nie udalo sie wyjechac na te wize z tym biurem? :cry:

pozdrawiam!

Zabcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej...

to znaczy ze nikt nie jedzie...:(niech odezwa sie choc ci, ktorzy jada pierwszy raz..zebysmy polaczyli sily!..no i oczywiscie ci co juz tam sa..lub byli....milo by bylo dostac od was jak najwiecej dobrych rad!!

A moze to wina swiat, nikt nie ma czasu na takie rozmowy na forum?:D

Wlasnie..wesolych swiat wszystkim!!!

i odezwijcie sie....

razem razniej!!

zabcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat emakopolu.

prowadza to goscie mlodsi chyba nawet ode mnie. to dopiero drugi sezon ich dzialalnosci (sam emakopol ma 5 sezonow za soba) ale kminia ten temat i ogolnie jak ty sie starasz i pilnujesz terminow, papierow to oni tez dzialaja sprawnie. fundacje sponsorujace sa sprawdzone przeze mnie osobiscie bo sam z natury jestem nie ufny i sa jedne z lepszych, maja bardzo wielu uczestnikow. pracodawcow maja na 100%. prawie same kasyna (chyba 11 lokalizacji-w niektorych lokalizacjach po 2 kasyna) i pare parkow rozrywki ale w tej kwestii wybor nalezy do was. moja najwazniejsza rada: TO TY MUSISZ PILNOWAC JAK NAJSZYBSZEGO DOSTARCZENIA DOKUMENTOW. pozniej nie bedziesz mial cisnien. nawet jak nie jestes z Lodzi to warto sie skontaktowac telefonicznie jak wyglada kwestia umowy, dokumentow itd. bo oplaca z nimi jechac. a tak naprawde jak sie zdecydujesz i przygotujesz dokumenty to wystarcza jedna wizyta w biurze a potem co najwyzej wysylasz wydrukowana i uzupelniona aplikacje wizowa.

JA POLECAM.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA WSZYSTKICH!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z organizacji mojego wyjazdu przez Emakopol, ale nie przesadzalbym z peanami pod ich adresem: problemy z ubezpieczeniem, bardzo dziwne bilety, niejasnosci przy obsadzaniu stanowisk krupierow, zalosny poziom lokalnych oddzialow (np. Szczecin, Poznan), sa tu osoby, ktore bardzo nie lubia tego biura i nawet groza procesami.

W moim przypadku inne bylo po prostu nastawienie od samego poczatku - wiedzialem, ze biura te maja to do siebie, ze jestes dla nich najwazniejszy, dopoki nie zaplacisz za program. Potem coraz mniej ochoty na informacje, zwodzenie itd. Choc musze przyznac, ze mi bardzo pomogla pani Ania z Bydgoszczy. :D

Zalecam zatem umiarkowany optymizm. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie,

dlatego tez ja bede zaltwiac sprawy z biurem w Bydgoszczy-jednak co siedziba firmy to siedziba. Mysle ze to ma znaczenie, bo nawet informacje maja od razu, z pierwszej reki. A to jest wazne.

Mysle ze jesli ktos jedzie pierwszy raz, to poprostu lepiej nie nastawiac sie ze bedzie super, bo do konca niewiemy przeciez czego sie spodziewac.

Mozemy sluchac tych co byli i wyciagac wnioski:). Przynajmniej rozczarowanie mniejsze, a moze sie okaze ze bedziemy mile zaskoczeni?:D..to byloby naprawde cos:).

No i...trzeba pamietac ze jedziemy tam pracowac a nie wylegiwac sie na plazy pod palmami:)...

zabcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Widze, ze jakas niezdrowa atmosfera robi sie na forum, to raczej nie miejsce na pyskowki??!! Co do tej wspanialej kariry, jaka robia dealerzy w MS, to owszem, maja sie niezle, chos na ich schedulu widnieja tylko dwa dni, a o reszte musza sie po prostu niezle naprosic! Przewaznie z marnym skutkiem. Zdarzaja sie tygodnie lepsze, pewnie takie przyjda w sezonie, ale poki co, to ogroooomnej kasy nie robia. JA tez nie wychwalalbym Emakopolu pod niebiosa, kazdy ma z niumi jakies przeboje, wiec ciezko to generalizowac. Jednak radzilbym ostudzic co goretsze glowy, bo moga przyjsc niepotrzbne rozczarowania. Mysle, ze wiecej bedzie mozna napisac po zebraniu jakiegos doswiadczenia, czyli po paru tygodniach. A tymczasem, to czeka nas prawdopodobnie winter hurricane... POzdrowienia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...