Skocz do zawartości

H2B-super kasa !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Elo. Nie wiem jak inni ale ja jestem w 100% zadowolony z opcji jaka mialem w tym roku-a dokladnie H2B z Emakopolem w Mohegan Sun. 10 miesiecy pracy po 4 dni jako krupier i 16.000$ przywiezione do Polski. Jade znowu w lutym-8 miesiecy. Ktokolwiek zainteresowany-walcie smialo z pytaniami-moze pojedziemy razem?? :D POZDRO 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Nie wiem jak inni ale ja jestem w 100% zadowolony z opcji jaka mialem w tym roku-a dokladnie H2B z Emakopolem w Mohegan Sun. 10 miesiecy pracy po 4 dni jako krupier i 16.000$ przywiezione do Polski. Jade znowu w lutym-8 miesiecy. Ktokolwiek zainteresowany-walcie smialo z pytaniami-moze pojedziemy razem?? :D  POZDRO 600

policzmy, bo to nastepny post o kokosach z emakopolu sie pojawiajacy... srednio na WAT pracuje sie 5dni*8h*14tygodni=560godzin; na tym H2B 4dni*8h*40tygodni=1280godzin. czyli przez 2,3 raza wiecej czasu zarabia sie 16000$. zatem gdybym pracowal na WAT na takich warunkach to zarobilbym: 16000/2,3 = 7000$; co bynajmniej nie jest szalona liczba. tyle ze jak porownam cene WATu do ceny H2B...

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... plus dodajmy niejasne kryteria przyjmowania na krupierow (znajomosci? lapowka?) i lepiej ostudzic glowe nastepnym chetnym. Dosc powiedziec, ze w Tahoe - z tych, ktorzy od samego poczatku aplikowali na pozycje krupiera wlasnie w Harrah's Tahoe - do szkolki dostal sie tylko 1 (slownie: jeden) chlopak. Reszta to znajomi Schreinera, ludzie, bedacy wczesniej krupierami w Moheganie etc.

Zatem ten kto umie myslec rozsadnie - niech nie daje sie nabierac na blyskotliwe reklamy (jak w kazdym przeciez przypadku).

Heh, godzine po Twoim wyjezdzie zaczal intensywnie padac snieg. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh-twojego wyliczenia nie kumam-czemu ma to sluzyc? 7000$ na WAT to dla ciebie malo czy o co chodzi? przywiez na czysto 20000PLN z innego WAT to ja jade z nimi na H2B za rok.

Chomik-pomysl troche-Mohegan Sun daje Ci odpowiedz razem z pozycja. tylko Harah's Lake Tahoe tak dziala ze dostajesz prace a pozycje daja Ci na miejscu. ja wybralem Mohegan Sun, aplikowalem o pozycje krupiera i ja dostalem jak wiele innych osob, ktorych czesc tez juz tam siedzi (vide: pozdro Gogol). jak sie nie umiesz dowiedziec sie do konca to nie krytykuj. a to ze menager ma was w [beeep]e i zatrudnia na ciekawe stanowiska znajomych to juz wasz problem (choc nie chce mi sie wierzyc-raczej sie nie nadawaliscie, he he), a nie wina organizatora. przeciez jestes poinformowany o tym ze biuro nic NIE GWARANTUJE-ani tego ze dostanies prace ani ze dostaniesz wize, itd. oni maja ci to tylko ulatwic a wszystko zalezy od twojej osoby-widac kiepsciutko sie prezentujesz. a jak jest tak zle to wracaj do Polski a nie innych defisz.

pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Daytona, dopiero 3 post a juz musisz obrazac Chomika, ktory stara sie pomagac ludziom jak moze. Jesli sie myli, to mozna to powiedziec bez osobistych wycieczek na temat czyjejs wartosci jako pracownika. Mam nadzieje ( i podejrzewam, ze inni sie ze mna zgodza), ze nastepne Twoje posty beda mniej agresywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Daytona2000

A skad masz takie info, ze ludzie jadacy do Tahoe nie znali swojej pozycji pracy wyjezdzajac z Polski?Chomik znal pozycje na jaka sie dostal do Tahoe juz w Polsce. I poczytaj sobie jego wczesniejsze posty - nigdy mu specjalnie na dealerze nie zalezalo.

Wedlug Twojego nieprzyjemnego posta nie nadawalo sie/kiepsciutko prezentowaly sie wszystkie nowe osoby, ktore aplikowaly do Tahoe na dealera bez wczesniejszego doswiadczenia (bo z nowych osob dostal ta pozycje tylko jeden chlopak) Hmm... What a sophisticated way of thinking :roll:

Tahoe mialo o wiele mniej pozycji na dealera anizeli MS, wiec wiadomo, ze przyjelo te osoby. ktore juz znalo, ktore juz tam wczesniej pracowaly i nie potrzebowaly szkolenia jako dealer. ale o tym nie wie potencjalny chetny, widzac ludzace go reklamy wyjazdu do Tahoe na pozycje krupiera... Ch.

Poczytaj sobie wczesniejsze posty Chomika - po pierwsze nigdy nie aplikowal o dealera, a po drugie jest zadowolony z Emakopolu - oddzial w Bydgoszczy.

Daytona2000 nie tylko obrazasz Chomika, ale wszystkie osoby, ktore aplikowaly do Tahoe jako dealer i sie nie dostaly. Jest to tym bardziej nie na miejscu, ze Chomik jest osoba, ktora wielu pomogla, a to jest dopiero Twoj trzeci post, a na tym forum ludzie sobie pomagaja, wymieniaja sie doswiadczeniami, radami a nie obrazaja w postaci tekstow ''widac kiepsciutko sie prezentujesz'' ''raczej sie nie nadawaliscie, he he''

Odrobiny wiecej szacunku, chocby tylko tego "wirtualnego'' dla innych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Harah's Lake Tahoe tak dziala ze dostajesz prace a pozycje daja Ci na miejscu.

No i bzdura - kontrakty dostalismy w Polsce. Co nie zmienia faktu, ze ci, ktorzy mieli byc dealerami, nimi tutaj nie sa. :roll:

jak sie nie umiesz dowiedziec sie do konca to nie krytykuj.

A po jakiemu to? Dobrze, ze Mohegan nie sprawdza Twoich umiejetnosci wyslawiania sie po polsku...

przeciez jestes poinformowany o tym ze biuro nic NIE GWARANTUJE (...)  widac kiepsciutko sie prezentujesz.

Widac nie czytales moich postow, albo masz problemy ze rozumieniem - nigdy nie zalezalo mi na pozycji dealera, bo taaaakie pieniadze, jakie Ty zarabiales, ja moge zdobyc, nie ruszajac sie z domu w Lodzi. A ze pracuje na pozycji, o ktora aplikowalem, to znaczy, ze sie prezentuje troche lepiej niz kiepsciutko. Ach, i napisze Ci po raz trzeci, tym razem drukowanymi: JESTEM ZADOWOLONY Z TEGO JAK EMAKOPOL ZORGANIZOWAL MOJ WYJAZD.

a jak jest tak zle to wracaj do Polski

Zeby na ulichach spotykac tak zalosne osoby jak Ty, ktorym raz sie cos w zyciu udalo i zaczynaja sie obwieszac zlotem, zakladac skorzane kurtki i zalewac swoje wlosy zelem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...