Skocz do zawartości

slub na nielegalu!


bigguy

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

jestem tu pierwszy raz zupelnie przez przypadek odkrylem to forum

a teraz pytanie - jestem w usa nielegalnie zupelnie moja wiza wygasla jakies poltora roku temu - mam jedynie ssn i to nie jest jakis lewy bo przyjechalem tu na wizie J1 wiec sie ubiegalem

teraz mam dziewczyne a wlasciwie narzeczona bo kilka tygodniu temu sie zareczylismy teraz sie mamy pobrac - jak przedstawia sie moja sytuacja jesli chodzi o otrzymanie jakichkolwiek papierow typu pozwolenie na prace i pobyt - no i po jakims tam czasie tej zielonej karty ??????

czy w momencie kiedy zawrzemy zwiazek malzenski jestem juz nie do ruszenia tzn ze nikt nie moze mnie od tak po prostu deportowac?????

jakie problemy mnie jeszcze czekaja zwiazane z legalizacja pobytu????

dodatkow dodam (pewnie to nic nie zmieni)

ale nigdy nie zlamalem prawa zadnego innego (no poza tym oczywiscie ze zostalem nielegalnie) - pracuje tez - oszukalem pracodawce wmawiajac ze mam papiery noi place podatki - kiedys slyszalem ze wazne jest zeby placic podatki nawet jak sie jest nielegalnie zwlaszcza jesli sie chce tu juz zostac na stale i w koncu zalegalizowac pobyt

prosze o porady w mojej sprawie

serdeczne dzieki i pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...