Skocz do zawartości

juz po rozmowie!


amelka_82

Rekomendowane odpowiedzi

hej! a wiec to bylo tak; o godz 7.30 zjawilismy sie przed ambasada. poczekalismy jakies 15 min i juz nas wpuscili .potem otrzymalam numerek do okienka i jak przyszla moja kolej to pani powiedziala; prosze gwarancje finansowe ( mialam tylko I - 134 i papierek ze mam tam prace zalatwiona zadznych srodkow wlasnych) swiadectwo ale tylko moje ,paszporty akty itp. potem do kasy zaplacic i czekac az bedzie twoj numer do rozmowy z konsulem. no i nadeszla ta chwila; Pani konsul (bardzo miala) powiedziala na samym poczatku;prawa raczke prosze podniesc i skladamy przysiege. potem zadala tylko 2 pytania. ile czasu bylam w stanach i czy maz kiedys pracowal za granica? i to wszystko podpisalam i ona mowi; gratuluje otrzymania wizy imigracyjnej i zycze wszystkiego dobrego w nowym roku! i to na tyle reszta osob tez dostawali bo buzki im sie tak cieszyly ze widac odrazu tylko jakis 1 rosjanin nie dostal bo w jakiejs parti byl czy cos takiego!? takze nie ma co sie denerwowac nas to takie hihoty wziely jak czekalismy ze nie wiedzielismy co mamy zrobic bo troche glupio nam bylo. moze taka byla nasza reakcja na stres??niewiem? powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...