Jump to content

wypozyczyl ktos auto nie majac 25 lat???


pawelkrk2

Recommended Posts

My wypożyczalismy samochody co roku nie majac 25 lat. 2 lata temu w Enterprisie, rok temu chyba w Budgetcie bez zadnych problemów. Ani jedna ani druga nie pobrała od nas żadnej dodatkowej opłaty. Dadam jeszcze ze wystarczyła im najzwyklejsza karta debetowa wydana w stanach. W tym roku jednak było inaczej. Każystalismy z Avisa, za to że mielismy ponizej 25 lat , pobierali od nas dodatkowa oplate (jak dobrze pamietam 25$/dobę) a wypozyczalismy samochód na 10 dni , weic to juz była naprawde spora różnica. Poza tym koniecznie musielismy miec karte kredytową.

Link to comment
Share on other sites

różnie to bywa, my wypożyczaliśmy samochody głównie w enterprisie, gdzie byli przyzwyczajeni że młodzi ludzie(poniżej 25) i do tego obcokrajowcy wypożyczają samochody, ale mieli ograniczenia mogliśmy wypożyczyć auta z klas economy albo compact, te bardziej luksusowe były dostępne tylko dla osób powyżej 25 lat

z kolei w "National" można było wypożyczyć dowolne auto ale trzeba było dopłacić za to że jest się poniżej 25lat(w ten sposób mieliśmy okazje przjechać np. impalą, ze wszystkimi bajerami-co za auto!!!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...