Jump to content

wypelnic ,wyslac bo w koncu nie wiem


Recommended Posts

Sluchajcie ,staram sie o wize biznesowa.Musze wypelnic wniosek DS 156 ale co dalej mam go wydrukowac i wypelnic dlugopisem czy wypelnic w kompie.i dopiero wydrukowac czy wyslac plikiem w mailu czy po prostu wziac z soba do ambasady ????????..Co z wnioskiem DS 157 czy mam go tez wypelnic. i zrobic to samo co z DS 156.Poradzcie,please.!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

"Wniosek wizowy DS-156 wypełniony elektronicznie. Mężczyźni w wieku 16-45 lat wypełniają również formularz DS-157. Osoby ubiegające się o wizę typu F, J lub M, a także wszyscy obcokrajowcy, bez względu na wiek i płeć, wypełniają trzy formularze: DS-156, DS-157 oraz DS-158. Szczególną uwagę należy zwrócić na to, by w każdej rubryce wniosku wizowego była udzielona jasna, precyzyjna słowna odpowiedź. Prosimy nie pozostawiać pustych pól ani nie stawiać kresek. Wypełniony elektronicznie ,w języku angielskim lub polskim, i wydrukowany wniosek wizowy DS-156 składa się z trzech stron: na pierwszej i drugiej znajdują się dane osobowe, na stronie trzeciej kod kreskowy zawierający wprowadzone informacje. Wszystkie trzy strony należy dostarczyć do Ambasady. Prosimy ich nie składać ani nie gnieść."

W przyszlosci polecam zapoznac sie ze strona: http://poland.usembassy.gov/poland-pl/docs_photo.html

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje bardzo za odpowiedz.Skopiowales troche tekstu i uwazasz ze odpowiedziales na moje pytanie.To akurat tez czytalem.Rozumiem ze mam to wypelnic na necie i wyslac ???Czu mam wydrukowac i wziac ze soba bo o to mi wlasnie chodzi,jesli wiesz to napisz mi co z tym wnioskiem ---wypelnic i wydrukowac czy ---wypelnic i wyslac online???????prosze odpowiedz,czekam

Link to comment
Share on other sites

Dobry jesteś... :)

Po pierwsze primo: "Wniosek wizowy DS-156 wypełniony elektronicznie"

Po drugie primo: "Wypełniony elektronicznie ,w języku angielskim lub polskim, i wydrukowany wniosek wizowy DS-156 ..."

Po trzecie primo-ultimo - Wszystkie trzy strony należy dostarczyć do Ambasady.

Czyli - wypelnic elektronicznie, wydrukowac, zaniesc. I po co te nerwy ....

Powodzenia w biznesie

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...