Skocz do zawartości

wyjazd z Emakopolu do kasyn HELP


gorin

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem od znajomych którzy byli z tym biurem wkasynach to tak teoretycznei jest: po spotkaniu z pracodawcą masz podpisaną umowę na konkretną pracę, ale w rzeczywistości na miejscu w stanach jest jeszcze jedno interwiev po którym jesteś kierowany najczęściej tam gdzie im najbardziej pasuje,, czasami lepiej a czasami gorzej... moze w niewielkim stopniu pomóc znajomość języka i wczesniejszy wyjazd

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z pozycjami jest tak, że przynajmniej na Wschodzie stawki są raczej od 8$ w górę, zatem to bardzo dobrze w porównaniu do innych oferowanych prac. Więc co trafisz to nie będzie źle, może być tylko dobrze, albo lepiej.

Na Wschodzie pozycje przyznają od razu, na Zachodzie na miejscu, z wyjątkiem jakiegoś jednego Harrahs'a bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może być tak, że na rozmowie Ci powiedzą, że oczywiście dostałeś wymarzoną pozycję i wszystko jest [beeep]iście, a potem przychodzi odpowiedź, że nie dostałeś żadnej pozycji-Amerykanie mają to do siebie, że zawsze są mili i nie powiedzą Ci, że się nie nadajesz... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Fajnie ja jade niestety jakos 20 czerwca dopiero niestety musze tak pozno bo mam sesje :/ blechhhhhhhhh

Chcialbym juz 22 zaczac prace dobrze by bylo :)

A bedziesz mieszkac w Norwich...?? Bo My pewnie tez stamtad sa przejazdy za free chociaz wolalbym nad oceanem w New Haven ale narazie nie wiem jak z transportem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...