Skocz do zawartości

On/Ona wylosowa3a i chcą sie teraz pobraa -jak teraz z GC?


Doctor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bierzcie ślub i id1cie spokojnie razem na rozmowe z konsulem dostaniecie oboje GC. Myśmy tego nie zrobili bo niewiedzieliśmy oboje czym to grozi i teraz ja jestem skazany na siedzenie w Polsce jeszcze 5 lat bo tyle czeka sie pó1niej na GC. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotar3em ju? do ludzi, ktorzy sie pobrali przed wizytą. Tylko są pewne g3osy, ?e znacznie lepiej sie pobraa zanim sie prześle dokumenty do KCC. Wprawdzie ślub cywilny to kwestia tygodnia, ale zawsze ten tydzien, to przesuniecie rozmowy...

Anyway tnx za post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
Wiem, ?e cześciowo ju? to by3o, ale prosi3bym o konkretne szczegó3y.

Jedno z narzeczenstwa wylosowa3o GC. Czy je?eli teraz zg3oszą, ?e sie pobrali to automatycznie oboje dostaną GC. Są jakieś "kruczki" na to, ?eby byli razem?

bylem z dziewczyna w us na work and travel i dowiedzielismy sie ze ona wylosowala GC.wzielismy slub w us i w dokumentach do KCC wpisla mnie jako meza automatycznie dostalismy oboje karty...nie masz sie czego obawiac. nawet jak na rozmowie konsul zapyta dlaczego wzieliscie slub niedawno mozesz smialo powiedziec zeby wyjechac razem do us(tak powiedzielismy) konsul sie tylko usmiechnela i zyczyla powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...