Skocz do zawartości

W & T Reno 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do jakiego kasyna się wybieracie? Ja jadę do Reno już po raz trzeci, jeszcze nie wiem z jakim biurem, ale ogolnie to fajne miasteczko,duuużo studentów, ale z pracą nie jest tak źle,jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to pisz oleczk35@wp.pl

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć coś więcej o Reno. Bo jak na razie to wiem tylko tyle, że jest fajnie.

Może powiem co mnie interesuje:

Jadę około 18-20 czerwca i chciałabym wiedzieć jaka jest szansa dostania czegoś poza hausekeepingiem, jaka jest możliwość dostania nadgodzin i drugiej pracy oraz czy są problemy ze znalezieniem mieszkania? Ile trzeba zapłacić za mieszkanie i jakie są średnio stawki w kasynach?

Co do mnie to na WAT jadę 2 raz-w zeszlym roku pracowalam w kasynie na Wschodzie w Retailu, po angielsku mówię raczej dobrze.

Jakie są moje szanse w takiej sytuacji.

Będę wdzięczna za odpowiedź!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie powiedzieć coś więcej o Reno. Bo jak na razie to wiem tylko tyle, że jest fajnie.

Ponawiam moją prośbę. Co tam jest takiego fajnego?? I wszystkie inne pytania zawarte w poście powyżej.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...