Skocz do zawartości

W & T Reno 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Ola: Z BTC, bo mam fajna prace w harrahsie

Fifi:

Mieszkanie to od 600 do 800$/miesiac za apartament z 2 lozkami,lazienka

Z praca nie powinno byc problemu. Co do nadgodzin to zalezu od kasyna i od ruchu w biznesie. Stawki w kasynach to 6,5-10$, a srednio to 8$, no oczywiscie prace z napiwkami to 5,15-5,50$...

Nie wiem co mnie ciagnie do Reno, moze atmosfera, moze ludzie, moze kasa??a moze wszystko po czesci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jadę niestety z tego na E, ale jeszcze się nie zapisałam, więc dlatego pytam.

Na BTC nie mam szans, bo stamtąd tylko drugoroczniacy mogą, a z Columbusa trzeba wyjechać jakoś wcześnie, co w moim przypadku odpada.

Zastanawiam się czy jechać do Reno czy Lake Tahoe i jak na razie porównuję. Gdzie i do jakiego kasyna dowiem się po rozmowach, ale możliwe są z tego co wiem: Harrah's, Peppermil, Silver Legacy i może jeszcze jakieś inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odkopuje stary temat co by nowego nie tworzyc bo juz tyle jest podobnych teamtow ze ciezko sie chwilami w tym forum odnalezc:)

Wiadomo, chodzi mi o W&T Reno 2008

Rozwazam opcje wyjazdu, najlepiej na job hunting, nie wiem jeszcze z jakiego biura.

Osoby chetne do wspolnego wyjazdu zglaszajcie sie, jak rowniez osoby ktore juz byly i moga podzielic sie wrazeniami i moze jakies wskazowki podac tez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej Galleon ,

ja tak samo jak kolezanka wyzej , Reno,w&t,08,independent ,

napisz tylko czy bede mial duzy problem ze znalezieniem pracy , kasyn jest masa , pare osob mowilo ze max 3 dni i mam cos dobrego , mieszkanie ? 200$/miech ? ale pewnie roznie moze byc .

pozdr. Hej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po roku przerwy poważnie myslę o wyjezdzie do reno na independent, w moim przypadku byłby to 4. Wyjazd do usa na wakacje, czy jestem normalny?? :) jestem na ostanim roku i wiecie moze przy okazji jak to jest, czy musze do ambasady mieć zaswiadczenie o przełożeniu obrony ?? i jak z tą pracą i mieszkaniem w reno? z pracą wydaje mi się moze byc róznie pomimo ze w poprzednich sezonach było dobrze, chodzi mi o to ze amerykańska gospodarka popadła w recesje i ludzie będą ograniczać wydatki na rozrywki... tak mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...