Skocz do zawartości

1000$ tygodniowo -to jest stawka polecam Quad Graphics


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie z piszsuchy-czasem warto pracowac wiele godzin w jednej czy dwoch pracach przez 3-3,5 miesiaca zeby potem przez 2 tygodnie widziec tak wiele niesamowitych miejsc i przezyc taka przygode, ktora bedzie sie wspominalo do konca zycia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja zarobilem po 4 miesiacach na czysto jakies moze 2 tys dolarow(pracujac raczej umiarkowanie ciezko,okolo 40-56 godz tyg i cieszac sie zyciem jak bym byl w Polsce,tylko ze moglem sam sie utrzymywac i pozwolic sobie na wiecej przyjemnosci niz tu)) z czego 1 tys wydalem na podroz do Kolumbii do mojej pieknej dziewczyny z ktora spedzilem chyba najlepsze 3,5 miesiaca zycia.pieniadze to nic w porownaniu z tym co moze Cie tam spotkac i jakie doswiadczenie zdobyc ,po kazdym wzgledem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo a kto powiedzial ze nic nie widzialem, tylko powiem tak "do greth" są ludzie ktorzy wyjechali zarabiali grosze i mysleli tylko o tym zeby byly pieniadze na oddanie ja sie tym zupelnie nie martwilem, jak dla ciebie wydanie 5tys $ na miejscu na zwiedzanie i inne zaBAWY POPRZEZ POBYT TYGODNIOWY w NY ,rowniez w atlancie ,zwiedzanie florydy, no to halo slońca to ja napewno nie widzialem NIC! Życze powodzenia w pracy

nie chcem się z tobą kłucić ale dla mnie praca w zamknięciu głównie z polakami to nie jest frajda bo przez te 3.5 miesiąca czy ile tam pracowaleś nie naogolądałeś się wiele, można sobie znaleść prace gdzie można pogodzić zarobki z poznawaniem stanów bo po to ja tam jade, jak ktoś ma inne priorytety to jego wyłącznie sprawa , jak bylem w usa poznałem sporo polaków który byli kilka razy 1-2 wcześniej i nawet nie odwiedzili waszyngtonu do którego mieliśmy z naszej miejscowości 2-3 godziny samochode mnie takie akcje przerażają jechać na cztery miesiące i tylko kasy się nachłapać, a połączenie 3.5 miesiąca pracy + 2 tygodnie zwiedzania jest jak najbardziej spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem "weteranem" Quadu... ( Hartford nocna zmiana C) praca jest ciężka i nudna, nie wolno sie obijać itp. ale z tą codzienna pracą to przesada, ja osobiście przez lipiec i sierpień pracowałem 3 lub 4 dni w tygodniu tak ze nie jest to wiele, jak ma sie 4 dni wolne to mozna gdzieś wyskoczyc to chyba lepsza opcja niz 8 h dziennnie 5 razy w tygodniu... co do kaski to zarobienie $10 000 nie wymaga codziennej pracy,

ps. Hopa masz racej ten wasz supervisor Tony był [beeep]nięty, sam na nadgodzinach dostałem od niego opierdziel, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racje, Tony byl nienormalny, myslal, ze niewiadomo kim jest.

Dobrze, ze sie to juz przezylo ;)

Ale Borgenheigen strasznie sepil overtimy dla naszej zmiany w porownaniu z Tonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...