Skocz do zawartości

1000$ tygodniowo -to jest stawka polecam Quad Graphics


Rekomendowane odpowiedzi

Hopciu...a pamiętasz w jaki obrzydliwy sposób Brakob rzuł gumę :D ...tak mi się teraz przypomniało.

PS Mi się tam w Quadzie podobało, wolę pracowac 3-4 dni w tygodniu po 12h niz 5-6 po 8h i jeszcze więcej zarabiam. A tak naprawde wszystko zależy od podejścia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Czesc, bylam w zeszlym roku w Saratodze NY w Quadzie, jestem dziewczyna praca zalezy od dnia, czasem harowka, czasem 12 godzin udawania ze pracujesz = chodzisz z miotla - to drugie jest nawet gorsze bo czas wolno plynie. Jednak chce tam wrocic (KASA!!!) i nie jest za pozno bo nie trzeba tam jechac z kontraktem do tego miejsca, mozna przyjechac na jakikolwiek kontrakt (ja bede miala do sklepu mojego znajomego) i zglaszasz sie do nich i oni Cie przyjmuj - nieznacznie gorsza sytuacja niz jakby sie jechalo do nich z kontraktem ale za to nie musisz wydac az tyle kasy i przyjezdzasz i wyjezdzasz kiedy chcesz... Jestem z Lodzi, nie mam ekipy na taki wyjazd, jesli ktos by sie tam wybieral (albo w okolice) to bardzo prosze o kontakt justina25@wp.pl. Jesli ktos leci do NYC 5-10 VI to tez prosze o kontakt (dla spokoju ducha moich rodzicow chcialabym jechac z jakims swojakiem:)) Pozdrawiam, Quad jest super, po miesiacu juz Cie nic nawet nie boli... a jak widzisz 800 dolcow za 6 dni to dziala to jak znieczulenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam w zeszłym roku byłem z Quad graphics w The Rock jak by ktos mial jakies pytania to na maila postaram sie poinformowac i poradzić.  

piszsuchy@interia.pl

jechałeś z własnym pracodawcą = QG, czy może organizaowło ci tą pracę biuro. jak biuro to jakie?

ja myślałam o QG w tym roku, no ale jede jednak do mojego poprzedniego pracodawcy. jeżeli pojadę za rok to na 100% QG. jak sobie tam załatwić pracę.

aha - i jakie stawki miałes za godz, że wyciągałeś tyle kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...