Skocz do zawartości

H1Base


tzglobic

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka

Mamy pytanie zwiazane z wyjazdem do pracy do USA, ostatnio wpadlem na pomysl wyjazdu na pare lat do USA aby odpoczac troche od Europy i wymyslilem ze najlepszym rozwiazaniem byla by wiza H1. Jestem Analytikiem IT, mam juz jakies doswiadczenie w zawodzie obecnie pracuje w GB dla jednych z najwiekszych organizacji na wyspach i jest tylko jeden problem nie mam zupelnie checi w tym momecie zeby zabierac sie za cala zmudna procedur szukania nowego pracodowcy i to jeszcze za oceanem. Znalazlem stronke H1Base ktora oferuje znalezienie pracodawcy w zawodach IT i innych paru zreszta tez za odpowiednia oplata (niecale 400 dol). Oferta dosc kuszaca ale nigdy nie korzystalem z zadnego takiego posrednictwa i nigdy nie slyszalem zadnych opini na temat tej firmy a poszukiwania na sieci nie przyniosly wielkiego rezultatu poza potwierdzeniem ze dzialaja juz od ilus tam lat, ale zadnych specjalnych negatywow ani pozytywow. Mam wiec pytanie czy ktosc slyszal cos wiecej o tej firmie i czy jest sens korzystania z takich posredniakow czy raczej lepiej samemu probowac cos znalezc.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...