Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

czy w opcji z pracodawca z biura formalnosci rzeczywiscie trwaja do 3 m-cy? biura same tak mowia:) waham sie a zalezy mi na szybkim wyjezdzie.

a przy okazji czy ma ktos namiar na tani i nie z karaluchami ;) housing, ale nie hostel w san francisco?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge powiedziec na swoim przykladnie.

Kontakt z organizacja 12 grudzien.

a 19 stycznia dsa mialem w domu.

Nie bylem jeszcze w ambasadzie ze wzgledu na chorobe ale w 2 miesiace zmiescisz sie spoko.

Moge jeszcze doradzic ze lepiej kontaktowac sie z organizacja bezposrednio taniej i szybciej.

ricon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli organizacje ta z USA? jak CIEE czy CHI ?

czyli najpierw do nich napisac a nie do naszego biura?

kurde, zalezy mi na konkretnym miejscu a kazde biuro mowi ze tam gdzie chce jechac to na razie ofert nie ma ;) nie wiem co robic:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz ofery pracy o to nie ma szans zalatwic szybko. Albo sam sobie zalatwisz pracodawce albo moze to potrwac 6 miesiecy i wiecej.

Chcesz jechac do SF tak? Najlatwiej jest zalatwic pracodawce przez biuro na wschodnim wybrzezu.Przynajmniej tak wynika z moich poszukiwan.

Ja lece przez CICD ale oni tylko wystawiaja DS-a jak masz swoja oferte pracy.

ricon

Jak cos ricon@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Ja mysle o alturist ale w lasnym pracodawca, wydaja sie tani

$750 DS

$ 35 ubezp za m-c

500pln dla nich

plus wiza i sevis jeszcze

a czy ten CICD to jakis rygorystyczny jest? ponoc wszystko szybko sie z nimi zalatwia

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...