Skocz do zawartości

Lake Tahoe - uwaga na YES


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jadę na W&T trzeci raz, przeglądając forum zauważyłem iż duzo osób wybiera się do Lake Tahoe, postanowiłem trochę powęszyć i sie czegoś dowiedzieć, bo chciałem jechać z firmy na E jak to jedna z koleżanek mówi ;)

Dotarłem do danych organizacji sponsorującej wystawianie wizy J1 (sa to dane właczające również inne organizacje sponsorskie)-> Mianowicie w tym roku do Lake Tahoe wyjedzie 43,7 % studentów więcej z Polski niż w zeszłym roku, a co za tym idzie

- mniej godizn pracy SIC!

- mniejsze sznase na dodatkową pracę... a tak chciałem do Harrahsa...

- praktycznie brak nadgodzin

Ale czego się nie zrobi żeby zarobić na studentach...

Dodatkowo: YES upycha po 30 osób do HYATTA w Lake Tahoe na 20 stanowisk, nie wiem jak się z nimi dogadali ale też wiadomo że godzin dużo nie będzie ( w kontrakcie pisze min 30, gorzej jak te 30 tylko będzie ).

Dodatkowo YES ma jakieś problemy organizacyjne, na H2B nie mają juz pozowlenia za to wprowadzają jakieś kombinacje z wizą J1 na podobnych warunkach i dużo mieszają. A ta firma byłą kiedys moja ulubioną ze względu zwłaszcza na rzetelność i pierwszy wyjazd z nią.

Z tego co się zorientowałęm to dużo miejsc pracy i to dobrej jest w Atlantic City.

Pamiętajcie LAke Tahoe w tym roku może być klapą - zrobi siewielkie polaczkowo...

Może komuś przyda sie moje info, bo wyjechać i rozczarować się może nie być trudno...

Pozdrawiam i w razie jakichś konkretnych informacji będę przesyłałwięcej info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jechać ... jeszcze zanim dotarłem do info od INTRAXXa.

Może być też tak że mniej personelu z US będzie bo przecież maja na tym czysty zysk, jesteśmy tańsi, a dodatkowo przeciez intrax za te 40 ponad % studentów zarobi dodatkowy kesz.

A co do Twoje że tam jadę, to i tak znajdą sie na moje meijsce osoby które nie będą wiedziały o tych nadwyżkach i tak pewnie zapełni się ten nadmiar...

To jest info dla tych którzy jeszcze się wahają, może coś im da do myslenia...

A to że Ty chcesz jechać to nie znaczy że każde info negatywne jest po to zeby Cie zniechęcić, z tego co obserwuję na tym forum to jest ono po to żeby wymienić info, mogłem równie dobrze tego nie pisać, ale wolałbym, żeby ktos mi takie cos przedstawił zanim wyjadę, kiedy mogę to zweryfikować a nie na miejscu jak będę łapał doła i szukał wyjścia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co duze litery w tytule - jarmark czy co?

nie wiem skad wiesz ze dokladnie 43,7 % wiecej - intrax na pewno nie przekazuje takich informacji a inne organizacje na pewno nie mowia ile maja miejsc.

nie chce aby "konkurencja" obsmarowywala jakas organizacje bez konkretow, a taki thread idealnie sie do tego nadaje ----> podjerzane posty beda usuwane......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...