Skocz do zawartości

Lake Tahoe - uwaga na YES


Rekomendowane odpowiedzi

Ello, ja sie wybieram do Tahoe i muszę z przykroscia stwierdzić, że po zapłaceniu wstępnego również dotarłem do info od Intraxa, było przez pare dni na ich stronce - nie pamiętam dokładnie ale była liczba powyżej 40 % więc kolega ma chyba rację ale to w sumie nie świadczy że będzie mniej godzin ???, widocznie takie zapotrzebowanie, a co do AC to nie wiem, z roku na rok pewnie bywa różnie, ale trzeba przyznać że to ciekawa oferta ze względu chociażby na to że tańszy bilet bo wschód, no i Borgata... czy Hilton te nazwy mówią za siebie...

Alternatywa to Reno... Ale o Reno to kompletnie nic nie wiem...

Ps. może ktoś wie czy z Emakopolu we wszystkich kasynach jest system Where needed ? Słyszałem że w którymś (harrah's?) pracę możemy mieć z góry w Polsce jeszcze po targach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze co do liczby osob wybierajacych sie do tahoe to prawda, ale nie wiem skad wzial ta informacje o hyatt'cie bo watpie, ze mu to w yesie powiedzieli w intraxie raczej tez nie.

a sprawa 2 to mimo tego , ze hyatt horizon harahhs sa nad Tahoe to sa po drugiej stronie i watpie ze ludzie z poludnia beda jechac nad gorna czesc bo to sie raczej nie bedzie oplacalo

50min autem

a wiekszosc ludzi udajacych sie do tahoe z tego co slyszalem to jedzie na poludnie jeziora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

W zeszlym roku na North Lake Tahoe w Hyacie bylo nie przesadzajac na pewno 80 polakow. Pokusilabym sie nawet o stwierdzenie ze byla na poczatku daleko poad setka ... a jesli chcecie wiedziec cos wiecej na temat hyatta : http://www.usa.info.pl/phpBB2/viewtopic.ph...ighlight=#26845

pozdrawiam,

aniolova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze oba biura mialy Atlantic:)

Z tym ze biuro na B trafilo na kontrkty do Borgaty(w wiekszosci housekeeping?Pani Mira?tak sie nazywa managerka tego dzialu tam?)

A biuro na E jako ze od DEE ma kontrakty do Harrahsa i calej sieci, ozywiscie mialo Atlantic, tylko nie pamietam czy ktos z biura na B sie tam dokoptowla na targach, czy wszyscy na Reno sie rzucili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...