Skocz do zawartości

Camp Cayuga


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Witam! ja byłem na pobliskim campie Lake Greeley trzeciego z braci Buynack... tak to prawda "pawelkrk2" to milionerzy.... btw. kidy byłeś na lohikanie?? dwa lata temu koles od was z campu Sasha przeniósł sie do nas. Co do Gayugi to nie jestem pewien Carlos czy szefem w kuchni nie bedzie koles z Pionek... luzy byś miał niezłe. Camp jest bardzo duzy dzieciaków samych cos ok 600 i dwie kuchnie, sporo polaków i rosjanki :-) Jeszcze jedno.... to ze jestes zapisany na Gayuge wcale nie oznacza ze tam wylądujesz ja też byłem poczatkowo zapisany na Gayuge ale w końcu skończyłem na Greeley, tak ze mozesz jeszcze być przeniesiony an Greeley bądz Lohikan, tak czy inaczej nie bedzie zle... tu masz stronke campu mozesz sobie poczytać http://www.campcayuga.com/

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja natomiast mysle ze nie będziesz sie obijał... zawsze jest coś do roboty, pamiętam u mnie na campie kumpli z kosiarkami w 30 stopniowym upale....poza tym czyszczenie basenu, malowanie, zbieranie koszy ze smieciami, pozycja mainetnace jest moze lepsza od pracy w kuchni z tego względu ze pracujesz do 15 i masz z bani reszta dnia wolna nie chyba ze zbyt dużo ludzi zwieje z kuchni i wtedy jak było na moim campie chłopaki po skończeniu pracy w maintenace przychodzili pracować do kuchni, ale to skrajny przypadek

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...