Skocz do zawartości

PaperMill kto chętny?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób, które wybierają się do Reno do kasyn PaperMILL, Boom Town albo Silver Legacy. Ja jade sama i szukam jakis chetnych na wspólne mieszkanie. jestem mocno imprezowa - wole zaznaczyć na wstepie. Wszyscy dla których wakacje to wakacje a nie kierat proszę o kontakt. (zwłaszcza przystojnych chłopaków). I niech żyje CALI (a właściwie Nevada:)

CMoK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to zebym sie czepial, ale pisze sie Peppermill....

A i w Reno nie ma za duzo miejsc do imprezowania...no nie licze miejsc w ktorych bawia sie "black nigga", ale ich tam tylko 4% jest, z tego co sie jeden zalil...coz moze cos w tym i jest...jak sam powiedział: R.E.N.O.= Run Every Nigger Out...

A i zaznaczam nie jestem rasista, poprostu nie mialem okazji spotkac normalnych czarnych....

Czarny83 - dokladnie cos w tym jest, coz szkoda ze polki sa czasem takie glupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze nie lubie jak jada tam takie panienki dla ktorych zabawa oznacza jedno

i czy to z czarnym latynosem czy z polakiem:)

jeden ch.. hehehe

ale co do czarnych to chyba jest tak ze oni przygarniaja kazda

pozostaje powiedziec

szanujcie sie dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żeście z nią pojechali, żadna kobieta nie zasługuje na takie traktowanie to że ktoś lubi imprezować nie znaczy że daje [beeep] na prawo i lewo, troche kultury i szacunku bo kobeta jest kobietą i minimum szacunku się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...