Skocz do zawartości

PaperMill kto chętny?


Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu przedstawia pewien, niestety bardzo poularny, tok myslenia ktorego nie znosze, nie akceptuje, a ludzi ktorzy nim ida poprostu nie szanuje...

A i zanacze ze prostytutke sznuje bardziej, niz dziewczyne ktora robi to samo tylko dla tego ze jest"mocno imprezowa".

Dziewczyny szanujcie sie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic na jej temat nie wiesz tyle że napisała że lubi imprezować ja lubie imprezować też moje kumpele też lubią imprezować i zaskocze ciebie nie dają [beeep] na prawo i lewo dziwne co? ona napisała dwa zdania a wy myśliście że wiecie o niej wszysko , a wiecie naprawde nic, ja jej też nie znam ale nie potrafie patrzeć jak ktoś kogoś obraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jestem mocno imprezowa","zwłaszcza przystojnych chłopaków)","I niech żyje CALI","CMoK"....

coz dalo mi do myslenia...wyrazilem woje zdanie na temat pewnego nurtu postępownaia i kreowania swojego wizerunku i nie uwazam ze zrobilem zle...zwazywszy na to ze wielokrotnie widzialem w usa polskie lale, ktore przyjechaly do stanow dla"rozrywki"...

Znaczace jest to ze DirtyGirl (sic!) sie juz wiecej nie odezwala, nawet zeby sie bronic....prowokacja?

Dla mnie koniec tematu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa tam

pojechali odrazu

to co napisalismy nie odnosi sie bezposrednio do jej osoby

a ze to co napisala wywolalo dyskusje na temat [beeep]odajek jezdzacych do usa- to inna sprawa

szanuje kobiety te, ktore na szacunek zasluguja

a nie zasluguja te, ktore nie szanuja same siebie

i nie mowie tego o niej tylko ogolem o niektorych imprezowiczkach

zreszta imprezowiczach tez

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...