Skocz do zawartości

oplata za ubezpieczenie samochodu


karola

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie

place za ubezpieczenie samochodu w usa niebianska kwote

czy jezeli mam wyznaczony czas za zaplacenie ubezpieczania i spoznie sie na przyklad dwa czy trzy dni z tym co cos sie stanie?, czy mam ubezpiecznie dalej?

jak jez z placeniem tutaj rachunkow? czy rzeczywiscie trzeba to robic na czas czy nikt z tego nie strzela?

dzieki

k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie

place za ubezpieczenie samochodu w usa niebianska kwote

czy jezeli  mam wyznaczony czas za zaplacenie ubezpieczania i spoznie sie na przyklad dwa czy trzy dni z tym co cos sie stanie?, czy mam ubezpiecznie dalej?

jak jez z placeniem tutaj rachunkow? czy rzeczywiscie trzeba to robic na czas czy nikt z tego nie strzela?

dzieki

k

raczej nie, ale moga ci jakies fee policzyc za spoznienie i lepiej, zeby w tym czasie nie jezdzic, bo mozna do pierdla za brak ubezpieczenia isc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne, ze dostaniesz kare za spoznienie. Mi sie raz zdarzylo zapomniec i spoznilam sie tydzien. Zaplacilam jakies $20 wiecej niz normalnie.

Inna sprawa, ze prowadzenie samochodu bez proof of liability jest nielegalne. Nie mowiac juz o kosztach w przypadku ewentualnej kolizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od firmy. Przekroczenie terminu wpłynięcia opłaty do odbiorcy równa się z rozwiązaniem umowy. Najlepiej wpłacać z miesięcznym wyprzedzeniem. Data stempla nie ma znaczenia! Taka moja rada.yurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie firmy nie odmowia Ci ubezpieczenia jak sie spoznisz te 3 dni, ale moga jakas LATE FEE oplate dodac, a jak wyjdzie np, ze w czasie tych 3 dni zrobisz stluczke, to napewno nie uznaja tego, a policja cie zaaresztuje za brak waznego ubezpieczenia. Samochod nie moze stac na ulicy, jak ma niewazne ubezpieczenie, musi byc na parkingu zamknietym lub w garazu. Lepiej sie nie spozniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...