Skocz do zawartości

zakupy w usa


meditop21

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sie dowiedziec od osob, ktore byly juz w usa - ile kosztuje tam sprzet elektroniczny (głównie aparaty cyfrowe, kamery) oraz ciuchy (firmowe np. reebok, nike, levis itp.) ?

nie wiem czy kupuj w usa - działa, bo kilka dni temu złożyłem zamówienie i nie mam żadnej odpowiedzi - jendrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedziec od osob, ktore byly juz w usa - ile kosztuje tam sprzet elektroniczny (głównie aparaty cyfrowe, kamery) oraz ciuchy (firmowe np. reebok, nike, levis itp.) ?

ceny elektroniki są mniejwiecej jak w polsce czasem troche niższe, jeśli chodzi o ciuchy to jest taniej w miejscach zwanych outlety perfumy podobnie bardzo tanie w porownaniu do polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sklepów- Tanger Outelts.. inne nazwy uciekły mi :D ogólnie mega bardzo opłaca się bardziej kupować -np. ze sportowych spodenki, spódnice Reebok 10-15$, Levisy 15$ , buty nike 50$ ( mam paragony :D

polecam kupować najbardziej we wrześniu wtedy ceny idą naprawdę w dół, a już najbardziej w Dzień pracy - wtedy to już ŁoooooHooo ( roxy, quicksilver, arizona, old navy <---- mega taniocha!! serio)

Co do sprzętu - też taniej!!! NIE SĄ MNIEJ WIĘCEJ TAKIE SAME ABSOLUTNIE!!! najlepiej kupować jak dla mnie na eBayu, a jak sie nie ma karty to trzeba juz poobaczajać w jakichś fizycznych sklepach - Walmart, Bestbuy itd. bylam w usa w 2005roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...