Skocz do zawartości

Był ktoś juz w Laughlin!? szczeg. River Palms ale nie tylko?


Rekomendowane odpowiedzi

siemka...

jade pierwszy raz do USA i mam chyba jak kazdy wiele obaw i pytan zwiazanych z USA i w moim wypadku Laughlin i kasyna River Palms.

pisze sie na prace związana z napiwkami tzn albo valet albo kelner... ale tez dobrą opcja jest Security officer. W robocie z napiwkami płaca 5,50 a w ochronie 8,50 za h! w prostym przeliczeniu za dzien pracy za ochorne dostane 68$ a za sam dniówke jako kelner czy valet 44$ i moje obawy wiąza sie z tym iż oc by sie nie działo na ochronie dostałbym wiecej co by sie nie działo a na napiwkach nie wiem... cyz naprawde mozna na napiwkach zarbic duzo wiecej?? chdozi mi czy wiecej niz dniówka na ochronie?? czyli wiecje niz te 68$???

tez chodzi mi o to zeby przez jakis czas jechac na dwie prace by jak najszybciej zwróciła sie cała impreza bo neistety musze zwrócic kase któa pzyczyłem na ta impreze....

co byscie mi polecili???

a moze odradzili mi prace w tym kasynie i laughlin....

w ogole bylbym wdzieczny za odpowiedz i napisanie czegokolwiek o tym miescie.... warunkach pracy itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu bralbym valeta bez zadnego zastanawiania sie nad serwerem a tym bardziej nad ochroniarzem

na samych napiwkach spokojnie wyciagniesz ponad $60 dziennie a czasami wiele wiecej

nie bylem w Riverpalmsie ale bylem valetem w innym kasynie

tylko ze tam byly napiwki dzielone na wszystkich, wrzucalo sie do pudelka i co 2 tyg byly dzielone

ale jakbym na siebie pracowal to spokojnie 60 dziennie by sie wyciagalo

a sama prace jako valet bardzo polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w mississipi w gulfport

nie dosc ze trzeba bylo napiwki dawac do wspolnej skrzynki i pozniej sie dzielilo to na wszystkich to MS jest jednym z najbiedniejszych stanow

dlatego moze byc o wiele lepiej

jedyne minusy tej pracy stwarza pogoda- trzeba biegac czasem w 40stopniowym upale albo w scianie deszczu

ale praca ogolem bezstresowa:)

a i mozna czasem pozyczyc sobie jakies precjoza z aut:)))hhehe

albo cos zjesc, posluchac muzyki itp:D

a pozostale ciekawe prace to bellman czyli bagazowy, tez nie za ciezkie a dobre napiwki wpadaja

kelner barman tez dobrze platne,wydaja sie latwe ale jest troche bieganiny i cos sie czasem nie podoba klientom i trzeba sie tlumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole bylbym wdzieczny za odpowiedz i napisanie czegokolwiek o tym miescie.... warunkach pracy itp itd...

Wpisz w wyszukiwarke "Laughlin", znajdziesz opisy osob, ktore tam byly. W Y S Z U K I W A R K A ! :roll:

Na poczatek: http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=2027 , http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=1199 , http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=1072

Jako kelner zarobisz duuuuzo wiecej, niz w ochronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie masz amerykańskiego prawka przez minimum 2 lata - zapomnij o valecie. Możesz być bellmanem, albo próbować, jako kelner, ale starać się do jakiejś dobrej knajpy (co na worku jest mało realne). Wtedy napiwki są większe niż dniówka np. w security, czy front desku. Najlepiej uderzać na dealera do Riverpalms - tam lubią Polaków (a menedżer Pitów zwłaszcza lubi Polki :) ) i chętnie nas zatrudniają (przynajmniej tak było jeszcze 3 miechy temu). Pieniądze chyba najlepsze są właśnie z dealerowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...