Skocz do zawartości

mieszkanie w usa


beata i piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

ja zawsze wynajmowalem mieszkanie ze znajomymi, najtanszy sposob, w motelu mieszkac przez 3-4 miesiace nie wchodzi w rachube koszty sa ogromne, w lake tahoe nie ma problemu z mieszkaniem, sam osobiscie nei bylem ale moi znajmi pracowali tam 2 miesiace. Przez wakacje jest tam masa Polakow wiec mozecie przez net sprobowac znalezc kogos kto wynajolby z wami mieszkanie. mozecie tez jechac w ciemno i dopiero na miejscu poszukac ludzi do mieszkania razme. appartamentow mozna szukac na roznych stronach np rent.com apartments.com itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za kazdym razem, bedac w USA, mieszkalam w motelu w 4 osoby. Fakt: jest tylko jeden pokoj i nie ma kuchni, ale za to sa lozka (co w apartamentach rzadko sie zdarza), jest sprzataczka no i wlasciwie jesli kazdy ma 2 prace, szczegolnie na roznych zmianach,to nikt nikomu nie wchodzi w droge. Na wakacje da sie wytrzymac :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie wiem nic na temat Lake Tahoe ale sadze ze wszedzie jest podobnie. My za kazdym razem wynajmowalismy apartamenty przez Coldwell Banker, niestety nie maja zadnych mieszkan w Lake Tahoe. Mieszkalismy w nich w kilka do kilkunastu osob ale sa to zazwyczaj wielkie apartamenty ze wszystkimi wygodami (pelne umeblowanie, jakuzi, basen, ), Minus jest taki ze w momecie wprowadzenia sie trzeba wplacic depozyt plus pierwsza rate, u nas bylo to az 6000$, ale to mieszkanie mialo 200m kwadratowych, 4 pokoje plus wielki salon wiec bylo warto. Mielismy pozwolenie na 12 osob, ale naprawde nie wchodzilismy sobie w droge. Moim zdaniem to najlepszy sposob, oczywiscie to zalezy od osob z ktorymi sie mieszka ale ja zawsze bylam bardzo zadowolona, no i koszt nie byl wielki ( wychodzilo ok 90$os/tydzien ale na poczatek trzeba bylo miec wiecej pieniazków).

Nie trzeba bac i wszystko na spokojnie przeliczyc. Zawsze na poczatku ceny wydaja sie ogromnie wielkie, za nasze mieszkanie bylo to 16000$, ale przeliczajac na tyle osob, za takie warunki cena byla naprawde bardzo niska.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w szukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...