Skocz do zawartości

Burroughschapian ???? w Myrtle Beach


Rekomendowane odpowiedzi

no wiesz, poza tym że wszystko się psuje ten motel nie jest taki zły na początek. Ale na dłuższą metę radzę poszukać mieszkania.

Czy przez dodatkową masz na myśli 2gą pracę? Stawki są różne:

od 5 - 5.50$ - fast foody i wesołe miasteczka

7 - 8$ (ale znacznie częściej 7) - niektóre sklepy, houseekeeping, hości i busserzy w nie-fast foodach

a można zarabiac nawet 10$ i więcej za godzinę jako kelner/kelnerka, ale to oczywiście nie jest kwota gwarantowana, zależy jak goście i napiwki dopiszą. Czasem można zarobić ponad 100 dolców dziennie, a kiedy indziej za te same godziny 30$, jeśli akurat jest slow

PS. ja lecę 9 czerwca, AlItalia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo samolotów..

tzn lotu ..

rozgladałem sie z ajakims połaczeniem i .. www.lataj.pl z katowic niby proponuja mi United Airlines .. no i miedzy innymi jeszcze AirItalia.. może masz jakąś wyrobiona opinie na temat któryś lini lotniczych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyrobioną opinie na temat AirFrance. Brzmi: nigdy wiecej. :wink:

Leciałam tez lotem obsługiwanym przez Delte i tez nie było za fajnie

O AlItalia bedę miała okazję wyrobić sobie opinie w tym roku.

O United Airlines nie wiem nic. Z tego co słyszałam ludzie chwalą Lufthansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo samolotów..  

proponuja mi United Airlines .. .

Sprawdz, kto w rzeczywistosci Cie obsluzy, bo United maja umowe z SASem podpisana.

Ja np. tak mam: bilet niby United a w rzeczywistosci lece samolotami SASu z ich obsluga itp

O SASie bylo juz na forum gdzies /o ile dobrze pamietam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli że są problemy... nie chcą wynajmować. Słyszałem że płaci się kaucje i jeśli wyprowadzi się wcześniej, przed deklarowanym czasem, kaucja nie jest zwracana... Ile może wynieść taka kaucja.

Jak mam szukać domu czy mieszkania, chodzić po mieście i szukać tablic for rent?

Jaką pracę polecacie w MB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kaucją dobrze słyszałeś.

Kaucja wynosi najczęściej równowartość miesięcznego czynszu, czyli w zależności od wielkości mieszkania, lokalizacji, standartu itd, w wypadku mieszkań wynajmowanych przez studentów będzie to najczęściej 700-900$.

Możesz szukać tablic "for rent", możesz przeglądać ogłoszenia w gazetach, możesz się zgłosić do agencji nieruchomości, możesz skorzystać z internetu.

Trudno powiedzieć, jaką pracę polecam. To zależy jaki masz poziom angielskiego, jaką masz osobowość (może brzmi śmiesznie, ale to ma znaczenie; podobnie czasem może mieć znaczenie wygląd

:) ), czy zależy ci tyklo na zarobieniu jak największej kasy czy na czymś jeszcze itd, itp. Ogólnie mogę polecić pracę kelnera (byle nie w fast foodzie), dla facetów niezła jest też praca na stacji benzynowej (często są to nocki).

Zdecydowanie nie polecam wesołych miasteczek i fast foodów - dlaczego to wynika z mojego wcześniejszego postu na temat zarobków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie powtarzam ale czy ma ktos z was adres jakiegos fajnego miejsca na poczatek w Myrtle Beach w okolicach 80$ za tydzien?? Opórcz SeaParkMotel i Luccila's Place o który tez mało wiem ale dzwoniłem tam i cena jest potwierdzona 80$ za tydzien ale niestety nie maja stronki. Czy jest ktos kto może wie jak to mijesce wyglada lub moze poleci cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
Ja wylatuję z Polski 4 czerwca i na początek mam zamieszkać w takowym przybytku:

SUBURBAN EXTENDED STAY HOTEL

710 FRONTAGE ROAD EAST

29577 MYRTLE BEACH, SC

hej, tez mamy wylot 4 czerwca (Air France z Katowic)... Columbus Club? Praca w Lion Food? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...