Skocz do zawartości

Zniesienie wiz do USA dla studentów w okresie wakacyjnym?


Rekomendowane odpowiedzi

Tez mi sie taka kwestia obila o uszy, ale osobiscie nie sadze, zeby to nastapilo szybko, a przynajmniej za naszego "studenckiego zycia" :? ... Juz tyle bylo prezydenckich rozmow i jak na razie kazde plany zniesienia wiz pozostaly tylko i wylacznie planami...

Patrzac na to z drugiej strony-czy nie sadzicie,ze po zniesieniu wiz dla studentow ogromna masa wyjechalaby do USA i duzy odstek postanowilby skorzystac z okazji i zostac w USA na stale, chociazby na nielegalu, bedac "bialymi murzynami"...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: ostatnio w trakcie wizyty naszego prezydenta w USA była mowa o zniesieniu wiz dla studentów na wyjazd do USA w okresie wakacyjnym, czy ktoś się orientuje kiedy i czy wogóle takie rozporządzenie ma wejść w życie?

Masz racje - była mowa. Kiedy - moze za 5 lat. A czy wejdzie? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje ze te obietnice ze zniosa wizy dla studentow sa tylko mydleniem oczu,niestety:(((

Z tego co ja slyszalam podczas wizyty Naszego Prezydenta w USA Kongres Usa nie chce zniesienia wiz dla Polakow dopoki odsetek odmow wiz turystycznych nie bedzie na poziomoe 3 procent!!!!A to z kolei jest nierealne dlatego ze sami doskonale wiecie jak w Konsulacie lub Ambasadzie "przydzielaja" wizy.Nie obowiazuja zadne jasno okreslone zasady wiec wlasciwie zawsze moga reperowac sobie wskazniki statystyczne i dawac tyle odmow ile im jest na reke.I niestety wydaje mi sie ze tak jest!!!Przykre to!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...