Skocz do zawartości

wykształcenie


Ozyrys

Rekomendowane odpowiedzi

A znasz "zwyklego" bachelor, oznaczanego wylacznie B? BA to kierunki okreslane przez nas humanistyczne (akurat podalam jako przyklad), BS to bachelor of science. Poza tym sa bardziej szczegolowe jak np Bachelor of Science in Pharmacy itp. Na pewno sa tez jakies z ktorymi sie nie spotkalam. Degraduja albo nie, zalezy od kierunku. Ogolnie nie jest zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze jesli chcemy studiowac to potrzebna jest ewaluacja.

ale dla wszystkich tych ktorzy po prostu chca pracowac np w bankowosci czy finansach Polskie programy studiow sa na bardzo podobnym poziomie.

A problem jest taki ze wielu ludzi po polskich studiach pracuje tu robiac byle co bo zakladaja ze ich wyksztalcenie nie jest tu nic warte. to co wiesz jest twoje potrzebny jest tylko jezyk, ale tego mozna sie na prawde samemu nauczyc.

krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylam we wrocku, ale poznan jest podobno lepszy, podstawa to uczyc sie jezyka jeszcze na studiach. na poczatku nie jest latwo. ja pierwsza prace mialam na summersale, ale kolejna dostalam juz w banku ( ale przez agencje wiec pieniadze marne) a teraz mam juz etat.

Podstawa to sie nie bac i isc do pracy miedzy ludzi, tam sie czlowiek najszybciej uczy jezyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...