Skocz do zawartości

kto do: DORNEY PARK??


Rekomendowane odpowiedzi

hej,

Kto wybiera się w te wakacje (razem ze mną :) ) do Dorney Park w Allentown,PA?? Jadę sam dlatego szukam kogoś kto tam jedzie - wspólne mieszkanie, może na lotnisku się jakoś spotkać?? W ogole jakiś kontakt chciałbym nawiązać z ludzmi tam jadącymi lub którzy byli!

Ja np. jadę z biura CCUSA.

Pozdrawiam i czekam na odp. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to wcześnie... mi się sesja kończy oficjalnie 28, ale pewnie zdam większość w 0-ówkach i uda się wcześniej wyruszyć (może gdzieś w połowie) :wink:

fachowo dali mi posadę Fast Food Host :) chociaż dokładnie nie wiem o co w tym biega, ale 7$/h jest :)

A Ty jako kto? I jak robisz z biletem - sama (jeśli tak to jakie linie) czy przez biuro?

Szukam też jakiś osobników typu MALE tam jadących - bo jak wiadomo dormsy są tylko dla kobiet, więc chciałbym z kimś na spółkę wynająć mieszkanie - więc proszę niech się ktoś odezwie jak tam jedzie! albo czy ktoś już ma zakwaterowanie i może byłaby możliwość się dołączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę tam 31 maja. Umowę mam podpsaną ne lifeguard (ratownik na basenie). Sesję postaram sie zdać do 1 czerwca. Wiele osób tak robi.

Bilet teraz chcę kupić bo jest do 25 marca promocja za 1756 zł (swiss) Potem trzeba będzie zapłacić 2.700 zł. Wiem że w dormsach - tylko mieszkają kobiety.Ale jak nikogo nie znajdziesz. Mozna chociaż jechać razem do Dorney Park

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapewne znamy się z widzenia z targów w Warszawie :) Ja również organizuję wyjazd przez CCUSA, ale dostałam pracę u Phillipsa. Wypowiadam się w tym temacie, bo słyszałam, że do Dorney Park warto się wybrać. Znajoma mówiła, że pracodawca dba o swoich pracowników i wywiązuje się z umowy. Trochę kicha z tymi akademikami, ale dacie radę ;)

Pozdrawiam, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet teraz chcę kupić bo jest do 25 marca promocja za 1756 zł (swiss) Potem trzeba będzie zapłacić 2.700 zł. Wiem że w dormsach  - tylko mieszkają kobiety.Ale jak nikogo nie znajdziesz. Mozna chociaż jechać razem do  Dorney Park

Też chciałbym kupić w promocji - w ogóle na bilet liczyłem, że wydam jakieś 2500, a 1756 to spora oszczędność w porównaniu do zakładancyh przeze mnie kosztów.

Muszę się tylko dowiedzieć jak mi się sejsa rozkłada, a pewnie i tak będę leciał później - powody w poprzednich postach, więc i za bilet więcej dam, ale cóż... znasz tam kogoś może? czy lecisz pierwszy raz? - możesz pisać na priva, to pogadamy o tym by forum nie zaśmiecać :wink:

aha, cały czas szukam kogoś do wspólnego ulokowania się tam :!: przecież to fizyczna niemożliwość, że lecą tam same kobiety :wink: choć z drugiej strony ma to też swoje plusy.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam kilka razy ale dla rozrywki, jest na czym poszaleć :) najlepszy jest moim zdaniem steel force i talon uu ale jazda szczególnie po kilku machach ;) od polaków tam pracujacych słyszałęm ze nei jest za kolorowo, w sensie ze jak pada deszcz naprzykłąd to maja wolne, i we wrzesniu jest lipa bo dzieciaki do szkoły i praktycznie pracy nie ma..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SĄ WYLOTY Z WARSZAWY, KATOWIC I KRAKOWA

Wejdź na stronę:

http://www.aero.pl/promocje/szukaj.html?

Tam wpisz np, Nowy Jork i wyświetlą Ci się wszystkie dostepne opcje, linie, ceny itp.

A porpos... gdzie jedziesz i od kiedy masz podpisaną umowę Spiesz sie z rezerwacją bo to ostatnie dni promocji . Potem będzie o cały 1 tysiąc drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...