Skocz do zawartości

kto do: DORNEY PARK??


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam pytanie, bo jadę tam pierwszy raz.

Już kupiłam bilet za 1950 zł na 01 czerwca. Umowę mam do 4 września.

Zapytaj znajomych lub skontaktuj mnie z nimi.

Chciałabym zostać jeszcze do 01 października. Jakie są możliwości dodatkowej pracy.

Ja mam zakwaterowanie w dorms. Czy Twoi znajomi to dziewczyny - i skąd jesteście. Wolałabym mieszkać z Polakami a nie z Murzynami.

Mam prośbę.

Jak najłatwiej dojechać z lotniska JFC w Nowym Jorku do Allentown. Czy to możliwe aby ostatni autobus odjeżdżał z NY o 20-tej - nie wiem czy na niego zdążę. A może jest jakiś inny środek lokomocji?

Z jakiego biura jedziecie?

Czy macie podpiane umowy o pracę i jako kto?

Ja mam - lifeguard.

Ja mieszkam i studiuję w Warszawie i lecę z CCUSA z Warszawy

Odezwijcie się ......

Pozdrawiam - Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
hej :) mój pierwsyz post. My (4 znajomych) bedziemy pracować w Dorneyu, ja z chłopakiem pierwszy raz , a znajomi już 2 i 3 :) wylatujemy 15.06 z Warszawy. Polecam znizki z Unitem Airlines , kupilismy bilet za 1580 zł w obie, bez przesiadki

tez mam zamiar kupic bilet w UA w tym tygodniu, i z tego co widze chyba ilona22 też tam kupiła, bo cena identyczna ;)

d4gus14: ja lece 25 chyba, a czy Ci Twoi znajomi nie szukaja moze wspollokatora? ;) bo jeszcze nie za bardzo mam mieszkanie i z kim mieszkac, wiec chetnie bym sie z kims zrzucil na jakies lokum w spokojnej dzielnicy :wink:

Jak najłatwiej dojechać z lotniska JFC w Nowym Jorku do Allentown?

mam ten sam problem: jak? slyszalem, ze busem, ale wpierw trzeba do niego dotrzec - macie moze jakis link z uzyteczna mapa NYC?

Jeszcze jedno wazne pytanie :!:

Wysylaliscie tej Ann S. Jones dokumenty przez e-mail? Ja wyslalem w .pdf-ie, ale nie mam pewnosci czy doszly, pytalem jej juz dwa razy, ale jakos nie odpisuje - what to do?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie poradziła, abym wysłała jej pocztą - prioryttem na adres Dorney Park ( dała mi wizytówkę na targach).

Wysłałam w piątek przed świętami list.

Bilet to kupiłam na swiss air - ta cena jest ze wszyskim (z wypisaniem biletu z podatkiem i z opłatą lotniskową).

Ja też szukam dziewczyn do wspólnego pokoju.

Dowiedziałam się że z lotniska jest bezpośredni autobus za 13$ do dworca autobusowego "Bieber". Z tamtąd kupuje się bilet za 17 $ u kierowcy do Vescoville - to jest 2 godziny jazdy. Ale obecny rozkład jazdy autobusów ma być zmieniony na "Letni"

Na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

ja jade tam 3 raz i najlatwiej z JFK dojechac autobusem - najpierw z lotniska bierzecie autobus na Port Authority - staje przed kazdym terminalem niemal co godzine wystarczy sie ludzi popytac ktory to, a potem jest kilka przewoznikow do Allentown - Dorney reklamuje Bieber tourway (albo jakos tak) - oni odjezdzaja z 19 i 21 stanowiska bilety trzeba kupic w kasie na gorze ktora jest oznaczona ich znakiem i wysiadacie na drugim przystanku - i jestescie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcześnie... mi się sesja kończy oficjalnie 28, ale pewnie zdam większość w 0-ówkach i uda się wcześniej wyruszyć (może gdzieś w połowie) :wink:  

niech zgadne... sgh? bo mam ten sam problem :) wylatuje 23-25 a sesja jeszcze w toku :) ale w ostatnie dni się raczej egzaminów nie urządza, a też mam zamiar co się da w zerówkach pozdawać

aha, ja jade do Jenkinson, ale też z CCUSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie poradziła, abym wysłała jej pocztą - prioryttem na adres Dorney Park ( dała mi wizytówkę na targach).

Wysłałam w piątek przed świętami list.

Też tak zrobie, bo na odpowiedź od niej to się chyba nie doczekam...

Allentown - Dorney reklamuje Bieber tourway

Czyli nie trzeba rezerwowac nic przez net i mozna kupic na miejscu? bo rozne rzeczy slyszalem...

niech zgadne... sgh?

dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

nie trzeba nic rezerwowac przez net a chyba nawet nie mozna - bo to zwykly jakis amerykanski przewoznik. epiej kupic bilet w kasie niz u kierowcy bo moze zabraknac (slyszlalam z plotek ze sie ak zadazalo).

A jezeli chodzi o te papiery dla Ann Jones ja je wyslalam faksem i nie licze na zadne potwierdzenie - chyba doszlo :) - w kazdym razie jak nie dojdzie to sie chyba upomni o nie w maju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

HEJ LUDZIE !!!!

wybieram się do Dorney Park - po raz drugi więc wiem co i jak. Szukam ok dwie - trzy osoby jako współlokatorów - mam na oku mieszkanko blisko parku za ok 650-750 $ na miesiąc. Piszcie proszę na moje gadu 3412875 ! Aha, ja będę w Allentown 1 czerwca i od 2 chciałbym zacząć mieszkać w tym mieszkanku... Czekam aż ktoś mi się odezwie :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
hej,

Jadę sam dlatego szukam kogoś kto tam jedzie - wspólne mieszkanie, może na ....

Czesc lejk, nadal szukasz mieszkania w Allentown? My potrzebujemy kilkoro wspolokatorow do mieszkania na fountine st. to jakies 30 min rowerkiem lub 10 samochodem do Dorney Parku. Kilkadziesiat metrow do tego mieszkania jest tez przystanek autobusowy. U kasi Podoleckiej (jesli wiesz o kogo chodzi).

Jesli nadal jestes zainteresowany lub znasz kogos kto potrzebuje tam mieszkania to odezwij sie i napisz do mnie na email apteczna@gmail.com , napewno sie dogadamy co do wszystkiego.

czekam na odpowiedz,

POZDRAWIAM :)

Fabian

PS. jesli ktos potrzebujacy mieszkania przeczyta tego posta to niech tez pisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...