Skocz do zawartości

NVC-nowa procedura? HELP!!!


JRM

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mam problem i nie wiem co robic. Dzis moj maz dostal Instruction Packet Agent z NVC w ktorym bylo:

-DS-230 part I (znowu bo juz tydzien wczesniej wyslal ten sam wniosek bo dostal od NVC ponaglenie,ze im ze tego wniosku brakuje)

-wniosek o udzielenie informacji o osobie/zapytanie o karalnosc

-forme WRW-1 (instrukcje dla osob ubiegajacych sie o wize imigracyjna...)po polsku i po angielsku. No i tu sie zaczyna problem.

Zadzwonilam do NVC z pytanie co z tym robic czy maz musi wysylac jeszcze raz DS-230 part I do nich czy nie? oraz czy powinien odeslac mailem WRW-1do ambasady? (na instrukcji pisze ze bez jej odeslania oraz bez odeslania wniosku DS-230 cz.I nie wyznacza mu rozmowy) no i co z zapytaniem o niekaralnosc? czy juz powinien je wysylac do ministerstwa czy powinien czekac az ambasada sie z nim skontaktuje. Z waszych opisow wynika ze taki pakiet powiniem przyjsc z ambasady z Warszawy a nie z NVC ze Stanow? I wiecie co mi odpowiedziano? hehehehehe. ze przepisy sie zmienily i ze przepraszaja ale pomylkowo wsadzili te WRW-1 (a o zapytaniu o karalnosc to chyba nigdy nie slyszeli) i ze teraz NVC przeglada wszystkie dokumenty i transferuje do Warszawy. Maz ma czekac az ambasada sie z nim skontaktuje. No i teraz nie wiemy co mamy robic czy zaczywiscie czekac czy wysylac juz zapytanie o niekaralnosc? Czy ambasada jeszcze raz wysyla pakiety informacyjne? Co wy o tym sadzicie?Pls. help. moze ktos mial lub ma podobna sytuacje.

pozdrawiam jrm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...