Skocz do zawartości

dosta3em tą wize!!!!


lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Moje gratulacje...

Mozesz mi powiedziea czy mia3es jakies dokumenty przy sobie... za3atwionego pracodawce w stanach który cie sponsoruje... I za którym razem wylosowa3es green cards... Ile czasu mine3o od zawiadomienia z Kentacky do rozmowy z konsulem w sprawie zielonej karty... Ja w tym oku stara3am sie o turystyczną niestyty dosta3am odmowe wydania wizy... Strasznie chcia3abym wyjechaa do USA... Prosze o odp. z góry dziekuje...

Pozdrawiam Izaher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mylisz sie stellu... Lukasz odpowiedzial mi ju? dawno na tego posta... tyle, ze prywatnie poza forum... a to chyba nie jest jakieś przestepstwo... Poza tym od rozmowy z konsulem na której otrzyma3 promese wjazdową po grren card nie pyta juz o nic na forum !!! Ja zycze Mu szcześcia i wyma?onego zycia w USA... Skoro los sie do Niego usmiechną3 !!!

Pozdrawiam Izaher...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rozmowa z Konsulem dostalam jego 2 e-maile takze wylosowalam GC i juz dawno bylam po rozmowie napisalam mu kilka wyczerpujacych odpowiedzi...bez odezwu

Ale to nie wazne, tylko wyjatki nie dostaja GC juz po wylosowaniu przez KCC i otrzymaniu Cas Number ludzie sie niepotrzebnie denerwuja.

Najwazniejsze sa oczywiscie zabezpieczenia finansowe, srednie wyksztalcenie i zdrowie wiec jesli ktos spelnia te warunki dostaje w 99,9% rezydenture

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...