Skocz do zawartości

O co pyta konsul?Wiza k1


Rekomendowane odpowiedzi

czesc

nie ma sie czym stresowac

kilka miesiecy temu duzo pisal o tym tu Tiger, zajzyj na jego posty

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...3597&highlight=

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...3474&highlight=

zajzyj tez na Visa journey to jest caly serwis o K, ale po angielsku:

http://www.visajourney.com/forums/index.ph...age=exampleq#k1

i zapraszam tez do mnie

www.fiance.republika.pl

powodzenia

krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie np konsul pytal gdzie zamieszkam po przyjezdzie do USA, gdzie lezy ta miejscowosc, czy bylam ze swoim narzeczonym w Bostonie i gdzie w Bostonie i co robilismy. I to by chyba bylo na tyle. Nie musialam wyciagac zadnych zdjec, biletow, nic z dowodow zwiazku. (oczywiscie i tak lepiej to wszystko miec w razie czego).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Krysiu...

Dziękuję za odpowiedź na moją bolączkę:) Po przeczytaniu wiadomości z Twojej stronki wszystko stało sie dla mnie bardziej przejrzyste,opisujesz wszystko bardzo dokłanie i zrozumiale.Tiger też mi swoim opowiadaniem to jakoś przybliżył.

Dostałam kilka dni temu kopertę z instrukcją, czytałam ją pare razy uważnie bo troszke to jak na pierwszy raz było jakieś takie zagmatwane, teraz już jest ok.Tylko właśnie nie zabardzo rouzmie o co tam chodzi z tym świadectwem o niekaralność, Tiger pisze że miał to przy sobie, a Ty że wysyłają to sami do Ambasady..No i właśnie jeszcze jedno mnie zastanawia, jak to jest z tą wizą?Bo ja w czerwcu bronię prace...czy jak dostanie sie wizę to jest jakiś określony czas na to żeby tam polecieć...no jaki jeżeli jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach i jeszcze jedno, wyczytalam u Ciebie Krysiu ze wysylalas formularz DS-230, mi w wydziale konsularnym powiedziano ze nie musze jego wysylac ze wzgledu na to ze jest to wiza narzeczenska, ze wystarczy tylko WRW1 mam tak zrobic dac sobie spokuj z DS-230?

Nie wyslalam jeszcze wnisoku o niekaralnosc do Rejestru Karnego, moge juz odeslac im to WRW1 czy musze czekac az mi przysla?Inne dokumanty juz mam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

z tym ds-230 masz racje, ktos tu tez o tym pisal ze nie trzeba tego wysylac.

procedury moga sie zmieniac, dlatego tez Tiger robil pare zeczy inaczej, ja k1 dostalam dokladnie rok temu, teraz mam juz prawie green card, tzn mam interview 23 marca, ale w stanie Nowy Jork to i tak dobry wynik.Gdzie ty jedziesz?

od momentu uzyskania k1 masz 6 miesiecy zeby wyjechac z Polski.

ja tez sie jeszcze bronilam po uzyskaniu wizy :), mialam obrone 19 maja a 17 czerwca wylatywalam do USA, wiekszosc pracy napisalam w tym przedziale, byl pozadny doping:)

z tym wrw to ci nie powiem, bo mi kazali wyslac wniosek o nikaralnosc i sam dochodzil do ambasady. To zalezy jak bardzo ci sie spieszy z ta k1, jak bardzo to wysylaj juz teraz bo od tego zalezy termin rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...