Skocz do zawartości

wiza turystyczne


Rekomendowane odpowiedzi

napewno byl ten wątek, ale w szukaj nic nie moglem znalesc

chcialem sie ubiegać o wize turystyczną do usa, mam tam rodzine, moga mi przyslac zaproszenie, ale z forum wiem ze raczej nie jest potrzebne, a tak w ogóle to chodzi mi o numer do ambasady amerykanskeij w wawie, podobno niedawno sie zmienil, i czy mogly ktos napisac jakei dokumenty sa potrezbne do zgromadzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko szukales...

"Aby umówić się na rozmowę z konsulem należy zadzwonić pod numer 0701 77 44 00, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00. Koszt jednej minuty połączenia to 4,- PLN + 22% VAT (cena może zostać zmieniona bez uprzedzenia). Połączenie z tym numerem możliwe jest tylko z telefonów stacjonarnych z terytorium Polski, ale nie z aparatów na karty telefoniczne. Ponadto posiadacze telefonów komórkowych mogą dzwonić pod numer *740 94 00."

http://warsaw.usembassy.gov/poland-pl/docs_photo.html

Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz mam ustawione spotkanie lol ;] , ale jeszce jedna niewiadoma sprawa,

yyy ...jade tam w celach turystycznych do rodiznki, czy na rozmowie z konsulem powinienem mowić ze do nich jade, czy moze niepowinienem, oni sa tam legalnie wiec chyba nie ma przeciwwskazan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są tam legalnie to oczywiście ze nie ma zadnych przeciwwskazań! Powinieneś powiedzieć ze jedziesz do rodzinki jak najbardziej. Zreszta, bardzo prawdopodobne ze konsul sam zada ci pytanie do kogo jedziesz. Najlepiej wówczas odpowiadać ze do rodziny :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...