Jump to content

wiza turystyczne


Recommended Posts

napewno byl ten wątek, ale w szukaj nic nie moglem znalesc

chcialem sie ubiegać o wize turystyczną do usa, mam tam rodzine, moga mi przyslac zaproszenie, ale z forum wiem ze raczej nie jest potrzebne, a tak w ogóle to chodzi mi o numer do ambasady amerykanskeij w wawie, podobno niedawno sie zmienil, i czy mogly ktos napisac jakei dokumenty sa potrezbne do zgromadzenia?

Link to comment
Share on other sites

Kiepsko szukales...

"Aby umówić się na rozmowę z konsulem należy zadzwonić pod numer 0701 77 44 00, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 20:00. Koszt jednej minuty połączenia to 4,- PLN + 22% VAT (cena może zostać zmieniona bez uprzedzenia). Połączenie z tym numerem możliwe jest tylko z telefonów stacjonarnych z terytorium Polski, ale nie z aparatów na karty telefoniczne. Ponadto posiadacze telefonów komórkowych mogą dzwonić pod numer *740 94 00."

http://warsaw.usembassy.gov/poland-pl/docs_photo.html

Powodzenia...

Link to comment
Share on other sites

ok juz mam ustawione spotkanie lol ;] , ale jeszce jedna niewiadoma sprawa,

yyy ...jade tam w celach turystycznych do rodiznki, czy na rozmowie z konsulem powinienem mowić ze do nich jade, czy moze niepowinienem, oni sa tam legalnie wiec chyba nie ma przeciwwskazan?

Link to comment
Share on other sites

Skoro są tam legalnie to oczywiście ze nie ma zadnych przeciwwskazań! Powinieneś powiedzieć ze jedziesz do rodzinki jak najbardziej. Zreszta, bardzo prawdopodobne ze konsul sam zada ci pytanie do kogo jedziesz. Najlepiej wówczas odpowiadać ze do rodziny :)

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...