Skocz do zawartości

medical examination usa


o_sana

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w USA i ide wkrotce na badania do GC.

Podzwonilam po "przychodniach" i dostalam krecka.Oni nic nie mowia wprost, a rozbierznosc cen jest oszalamiajaca.

Pytam o cene ME do GC i awet niektorzy nie wiedza o co mi chodzi, a sa z listy "obowiazkowych" lekarzy do w/w badan.

Przeczytalam, ze obowiazkowo test skin/chest x-ray i badania krwi.

Nic nie ma o SZCZEPIONKACH, a wszyscy sie pytaja o moje VACCINATIONS.

Pytanie:o jakie badania im konkretnie chodzi, o jakie szczepionki??? (ICh odpowedz:jak przyjde to sie dowiem...Ceny od 50-259$ -dodatkowo za to)Chce wiedziec co dodatkowo (nie naciagajac mnie,w przypadku braku dwodow) powinni mi zaaplikowac. Jakie VACCINATION (szczepionki) sa wymagane w immigration.

Czy fakt posiadania na ramieniu znaku (po jednej ze szczpionek; wszyscy go mamy) nie jest dowodem?

Co powinni mu przyslac z Polski?(Musze prosic mame o wyslanie mi badan ze szkol podstwowych, srednich ???)

Z GORY WIELKIE DZIEKI ZA ODPOWIEDZ

Sanaa -PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, warto podzwonic i popytac o cene, bo rozbieznosci so o 100% My placilismy 350 i to jest jedna z najnizszych stawek. polecam, jesli jestes w NJ pojechac do Salem.

Szczegoly na temat wymaganych badan i szczepionek:

http://uscis.gov/graphics/i-693faq.htm oraz w instrukcji do formularza I-693

Szczepionek nie daruja, jesli nie masz karty szczepien z Polski to niektore bedziesz musiala powtorzyc.

Znak po szczepionce nie jest wystarczajacy.

Co do proby tuberkulinowej, to ja od razu zrobilam przeswietlenie, bo wiem, ze by mi wyszla pozytywna (zawsze tak bylo) wiec i tak bym musiala robic Rentgena).

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...