Skocz do zawartości

bagaż


Rekomendowane odpowiedzi

te limity może i można trochę naciągnąć na trasach USA-Europa, ale gorzej jest na trasach wewnętrznych w USA, gdzie waga i wymiary są restrykcyjnie przestrzegane - miałam "przyjemność" się o tym przekonać na własnej skórze lecąc bodajże AirTranem - wg ich zasad

the maximum weight is 50 pounds and maximum size is 62 inches (length + width + height),

co skrupulatnie sprawdzili, po czym zostałam poinformowana, że moja walizka waży 56 funtów i w związku z tym muszę dopłacić 25 $ (jeśli przekracza 70 funtów to płaci się 65$) albo się przepakować - dla świętego spokoju zapłaciłam, ale jakież było moje zdziwienie kiedy tą samą walizkę (z tą samą zawartością!) zważyli mi na JFK - ważyła 52 funty :shock: i niczego nie musiałam dopłacać...

a co najlepsze - walizka, którą zakupiłam w Wal-Marcie wcale nie była z gatunku tych największych (po co w ogóle produkować takie wielkie skoro do samolotu ich nie można zabrać :?: ), więc myślałam, że o co jak o co, ale o nadbagaż to się nie muszę martwić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...